Shiko Profilin: iTECH Computers - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
Tab Content
No Recent Activity
About iTECH Computers
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
iTECH SYSTEMS
Celular/Mobil:
+355 672244722
Adresa:
Tirane 1001
Telefon:
+355 672244722
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Informatike/IT/Software
Specifikat/Specializimi:
Servis profesional per kompjutera dhe Laptop.Programime,formatime ,asistence teknike,mirembajtje rrjetash kompjuterike,etj.Paisje elektronike me porosi.Zhbllokime celularesh dhe riprogramime.
Cilesi dhe sherbim te garantuar!

iTECH Computers

If its Technology, its here!

https://www.itechalbania.blogspot.al
Kodi postal:
1044
Home Page
https://www.itechalbania.blogspot.al
Njoftime
45