Shiko Profilin: TELEPERFORMANCE ALBANIA - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
More Activity
About TELEPERFORMANCE ALBANIA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Teleperformance Albania - A.M.S. Sh.p.K.
Celular/Mobil:
+355 694099919
Adresa:
Rruga e Kavajes, godina polifunksionale (ish-Kinema Millenium) Tiranė, Shqipėri
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Specifikat/Specializimi:
Teleperformance Albania, pjesė e Teleperformance Group, lider nė fushėn e Sherbimit ndaj Klientit ofron shėrbime tė njė standarti tė lartė pėr kompanitė e-commerce mė tė mėdha nė botė. E pranishme nė Shqipėri prej vitit 2008 me 3 selitė e saj, 2 nė Tiranė dhe 1 nė Durrės. Vlerėsuar me cmime prestigjoze ku cilesohen 2 mė tė rėndėsishmit: Best Employer nga Aon Hewitt dhe Best Place to Work nga firma botėrore e kėrkimit BPTW dhe Best Companies Group USA

kartvizita

Edit Value


Home Page
http://al.www.teleperformance.com
Njoftime
244