Shiko Profilin: "INFOEXPRESS" - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  26.09.2022, 16:31
  Jepet me qera Apartament 2+1, Rruga e Dibres, prane 9-katesheve, “ Selvise” dhe “Pazarit te ri”. -Pallati ri me ashensor. - Siperfaqia 80 m2 - Kati i 5-te me ashensor - Organizuar ne: - Soxhorno, gatim, ngrenie, ndenje - Dy dhoma gjumi, nje dhome per cift dhe tjetra per dy femije ose te rritur. - Dy ballkone te mbyllura me tenda. - Nje tualet me dritare. - Orientimi jug-Lindje- Perendim. - E mobiluar totalisht. - Lokacion i shkelqyer, shume prane qendres Tiranes. Cmimi 450 euro. Jepet per familjare.!TRR-0457-2210 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  24.09.2022, 10:24
  Jepet me qera: Dyqan ne rrugen kryesore “3 Deshmoret Yzberish.” - Siperfaqia 61 m2 - Kati 0-ro - Lartesi 4.5 m - Lokacion shume i mire buze rruge - I pershtateshem per cdo lloj sherbimi dhe biznesi -Qeraja 600 euroTRS-0474-207629 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  22.09.2022, 11:37
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 4+1 Zogu i zi. - Ndodhet ne bllokun e pallateve perballe Ing Ndrtimit, “INSIG,” “ Mozaiku Tiranes”. - Siperfaqia 120 m2 - Kati i dyte - Pallat ekzistues, i rikonstruktuar totalisht. - I arreduar dhe i mobiluar me te gjitha te reja. - Nje tualet - Organizuar ne . Koridor. . Dhome ndenje e madhe. . Kuzhine gatimi dhe ngrenie me vete. . Kend pushimi dhe pritje me vete. . Dy dhoma gjumi me krevat dopjo.! . Nje dhome gjumi per femije ose te rritur me dy krevate teke. . Kend me vete per studio, zyre dhe relaks. - Ka Parkim per nje makine me vete me qepene me pult ne nje ambient privat me oborr qe ka siguri dhe levizje te lire. - Orientimi lindje, jug-perendim - Ka te gjitha paisjet elektroshtepiake. - Kondicionim - Televizor ne cdo dhome - Internet. - Jepet per familjare vendas ose te huaj. -Qeraja 730 euro, e diskutueshme ne varesi te afatit te kontrates.TRR-0457-2208 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  21.09.2022, 15:56
  Shiten 2 dyqane 58.8 dhe 32.5. siperfaqe Totale 91,3 m2 -Rruga kryesore Don Bosko, 50 m nga rruga kryesore. Prane Vizion Plusit. - Lartesia 4.5 m - Te dy dyqanet i ndan nje mur dhe mund te bashkohen. - Jane te pershtateshme per Klinike mjekesore, laborator, klinike dentare, zyra per sherbime te ndryshme biznesi. - Cmimi per siperfaqen totale 91.3 m3, 1700 eur/m2( 155.210 euro) - Shiten dhe vec e vec me cmim per secilen me 1900 euro/m2. - Siperfaqia 58.8 ( 111.720 euro) - Siperfaqia 32.5 m2 61.750 euro.TRS-0474-207626 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  20.09.2022, 16:25
  Zona/Rruga : fier Shitet apartament 3+1+2 ne Fier , Lagja Konferenca e Pezes . Me siperfaqe 141 m2 me hipotek. Eshte e organizuar ne koridor , sallon kuzhine , ballkon , 3 dhoma gjumi , 2 tualete . Ndodhet ne katin e 7-te pallat te ri . Cmimi i shitjes bosh 80.000 euro Cmimi i shitjes me mobilim 85.000 euroTRS-0474-207625 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  19.09.2022, 11:34
  Shitet apartament 2+1 ndodhet mbi Qendren “Kristal” Mbi rrugen qe lidhet me TEG-un, prane Kodres Diellit. Apartamenti ka nje sip 90 m2 Ndodhet ne kati 2. Pallati eshte me sistem kapot ,termoizolim,dulumin gjermane,dopio xham dhe grila alumini . Eshte me punime cilesore dhe totalisht e mobiluar. Ka depo. Eshte perfshire mobilimi. Eshte shfrytezuar kati i dyte i nje dyqani me certifikate pronesie Njesi, e cila eshte shfrytezuar nga pronari dhe kthyer ne dubleks. Kati i dyte i dubleksit eshte khyer ne apartament banimi, i mobiluar me te gjitha, sic e shikoni ne foto. Lartesia e apartametit 2.30 m Ka dhe parkime me cmimi 20.000 euro ose me qera (opsionale) Cmimi i shitjes se aparamentit 99.000 euro TRS-0474-207621 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  19.09.2022, 11:05
  Shitet dyqan me hipoteke Njesi. -Ndodhet prane Qendres “ Kristal” -Kati i pare sip 140 m2, i shtohet dhe nje pjese qe punohet si bar 160 m2 dhe behet 300 m2 qe eshte siperfaqa e gjithe katit 0-ro -Lartesia 5 m -Fasade xhami 2 kendore, ballore dhe anesore rreth 20 m linear -Pallati eshte me sistem kapot ,termoizolim,dulumin gjermane,dopio xham dhe grila alumini . – E pershtateshme per Dyqan sherbimesh, zyra, klinike ( laborator ) dentare ose mjekesore dhe per cdo lloj sherbimi tjeter Cmimi 540.000 euro totalTRS-0474-207624 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  19.09.2022, 10:32
  Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres Kristal Apartamenti ka nje sip 90 m2 Ndodhet ne kati 2. Pallati eshte me sistem kapot ,termoizolim,dulumin gjermane,dopio xham dhe grila alumini . Eshte me punime cilesore dhe totalisht e mobiluar me stil bashkohore . E pabanuar me pare . Ka depo. Cmimi 400 euro TRR-0457-2207 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  16.09.2022, 10:32
  Zona/Rruga : Bardhyl Jepet me qera vile ndodhet ne rrugen Bardhyl, ne nje zone shume te qete te Tiranes. Ka nje distance prej 15 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes, sheshi skenderbej dhe 10 minuta me pazarit e ri. Ka nje siperfaqe totale te ndertimit prej 170 m2 bashke me ballkonet. Ka nje siperfaqe trualli prej 251 m2. Mbi kete truall eshte ndertuar nje shtepi private dykateshe me konstruksion kollona betoni dhe tulle e plote e pjekur dhe me cati. E gjithe Fasada e viles dhe nencatia eshte e termoizoluar me sistem special kapot. Ka nje siperfaqe te bazes se ndertimi (kati i pare ) prej 80 m2 . Eshte e organiziar ne soxhorno,dhome pritje, korridor, banjo dhe parabanjo. Ne katin e pare ka nje ambient sherbimi 21 m2 e cila perdoret per gatime dhe sherbime te tjera. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 80 m2 plus dy ballkone lloshe. Njera me siperfaqe 6 m2 dhe tjetra me siperfaqe 4.5 m2. Siperfaqe e katit te dyte sebashku me baklkonet eshte 90 m2. Kati I dyte eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi , tualet ne dhomen e gjumit te ciftit dhe dy dhoma gjumi te kompletuara me krevate dopjo. Siperfaqe e lire e oborrit eshte 171 m2. Oborri eshte ne dy pjese. Njera perdoret per parkim makine dhe tjetra si verande per relaks. Nqs shfrytezohen vetem per parkim mund te parkohen deri ne 10 makina. Oborret jane te shtruara me pllaka betoni, me lulishte dhe peme dekorative. Vila komunikon me dy porta. Te dyja portat kane nje funksion lokacion shume te pershtatshen dhe komunikon nga dy rruget me kryesore dhe fluks levizje te zones spitalore.. Vila eshte me sistem security nga nje kompani e njohur sigurie. Vila eshte e mirembajtur dhe eshte e pershtateshme si per banim, por edhe dhe per biznes, si hostel, laborator analizash, klinike mjekesore , pasi ndodhet prane zonen spitalore Nene Tereza. Cmimi i qerase 1200 euro/muaj Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  15.09.2022, 15:43
  Zona/Rruga : 21 dhjetori Jepet me qera Dyqan te 21 Dhjetori . Me siperfaqe 45m2 Eshte e pershtatshme per sallon bukurie , qender estetike, zyra te ndryshme etje . Ka akses me rrugen kryesore . Ndodhet ne katin e pare buze rruge . Lirohet me 31 tetor 2022 400 euro ne muaj TRR-0457-2206 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  15.09.2022, 15:33
  Shitet apartament 2+1. - Ndodhet prane “Medresese”, dhe tregut “ Industrial “ - Ka nje siperfaqe totale prej 132.40 m2 me certifikate pronesie. - Nga te cilat 87,4 m2, siperfaqe e brendeshme dhe 45 m2 verante. - Veranta eshte e mbyllur me konstruksion me elemente druri dhe duralumin, e investuar totalisht , e arreduar dhe 100 % ne funksion te apartamentit. - Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, ose kati i 5-te teknik mbi dyqane, ndertim i vitit 2018. - Ndodhet ne rruge kryesore. -Orientimi eshte lindje- jug -perendim me drite dhe diell. - Eshte i organizuar ne : Koridor funksional qe i vjen perqark apartamenti dhe per rreth verantes -Soxhorno me ambient ndenje, ngrenie, TV, ballkon te mbyllur me vetrate. - 2 dhoma gjumi, nje dhome per cift dhe tjetra per femije ose te rritur me 2 krevate teke te e medhenj. - Veranda eshte ndare ne tre ambjente: per ndenje , gatim ngrenie dhe relax , eshte me ndricim natyral. Veranda komunikon me te gjitha dhomat e tjera dhe tualetin. Eshte e pajisur me hipoteke brenda siperfaqes 132 m2. - Ka nje tualet me dritare, eshte mundesia per tu shtuar dhe nje tualet tjeter. Ne te gjithe apartamentin eshte instaluar impiant gazi per ngrohje. Eshte totalisht e mobiluar me te gjitha dhe shitet ashtu si eshte e mobiluar. Cmimi i shitjes 982 ero/m2 euro/m2 Cmimi total i shitjes 130.000 euro. Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  15.09.2022, 15:11
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 te ish parku i autobuzave . Me siperfaqe totale 115 m2 . Kati i trete , pallat me ashensor . Eshte totalisht e restauruar se fundmi. Ka dy ballkone . Ka lokacion shume te mire ,me vizibilitete te shumta. Shitet Bosh . Cmimi 144.000 euro TRS-0474-207618 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  14.09.2022, 16:12
  Zona/Rruga : Selite Jepet me qera vile 4-kateshe ne Selite Ndodhet buze rruge kryesore . Ka nje siperfaqe trualli prej 115 m2 Baza e ndertimit 115 m2 Siperfaqe totale e ndertimit 460 m2 Kati i pare funksionon ai ambjent biznesi i ndare ne dy dyqane 3 kate jane banim , kati I 3 dhe kati 4 jane si dubleks te lishura me shkalle me njera tjetren. 3 kate me siperfaqe 115m2 secili jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi , soxhorno , ambjet gatimi , tualet , me shkalle nga Brenda , ka ballkon rreth e rrotull Eshte e restauruar komplet , punime teper cilesore Eshte totalisht e mobiluar , Ka ambjente clodhese me oborr me gjelberim. Ka vend parkimi , per dy makina. Ka porte me vete , me kangjella Eshte e pershtatshme per zyra , klinika , Hotel ,qender kursesh etje . Cmimi 2500 euroTRR-0457-2205 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  14.09.2022, 10:31
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik Apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon te madh , 2 dhoma gjumi( shtruara me parket ) , 1 tualet . Ka siperfaqe 86.1 m2 dhe 5.7 m verand siperfaqa totale 91.8 m2 . Disponon dokumenta te rregullta pronesie , eshte me hipotek . Ndodhet ne katin e pare banim I dyti teknik , pallat i ri Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vogel banimi 4 katesh ,ndertim i ri i vitit 2020-2021, cilesor tip rezidencial me ashensor, fasade e dekoruar qeramike dhe termoizoluar, instalime elektrike, hidraulike cilesore, vetrata dopjo xham termike, Kompleksi eshte I gjelberuar , ka parkim , administrim te rregullt , sistem kamerash . Zona te ofron qetesi dhe relaks . 105.000 euro Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  12.09.2022, 16:59
  Jepet me qera apartament 1+1 ne Laprake . Ndodhet ne katin e pare te nje vile . Me siperfaqe 60 m2 Ka lokacion shume te mire ,zona te ofron qetese dhe vizibilitete te shumta Eshte totalisht e mobiluar me te gjitha . E lire ne 1 Tetor 2022 Cmimi 330 euro TRR-0457-2164 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  12.09.2022, 12:37
  Zona/Rruga : Irfan Tomini Shitet apartament 1+1 te Irfan tomini Ndodhet ne katin i 2, ne pallat ekzistues. Me siperfaqe 59 m neto. Eshte totalisht e rikonstruktuar , e shtruar me parket . Cmimi 65.000 euro .TRS-0474-207615 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  10.09.2022, 11:29
  Zona/Rruga : Sauk Jepet me qera Vile 2 katshe ne Sauk . Ka 1 garazhd, 1 parkim brenda, oborr 400m² 3 dhoma gjumi, 2 tualet, 1 kuzhinė, 1 dhom ndenje. Ndodhet ne zone te qete dhe me infrastrukture te rregullit . Cmimi 700€/muaj (i diskutueshem)TRR-0457-2203 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  09.09.2022, 15:52
  Zona/Rruga : Golem Shitet apartament 2+1+garazh nė Golem Durrės. Ndertim i vitit 2005 kati i 4-tėr. Ndodhet e Kompleks kati 4, pamje nga deti, vetėm 30 m nga rėra. Apartamenti 84 m2 Garazhi. 25 m2 90.000 euro i pa diskutushėm TRS-0474-207614 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  09.09.2022, 14:43
  Shitet Apartament 2+1 ne bulevardin “ Gjergj Fishta Shkolles ” Besnik Sykja” dhe prane kompleksit “ Kika” - Siperfqia e brendeshme(neto) 96,5 m2 - Siperfaqe e perbashket 12.1 m2 - Siperfaqe totale(bruto) 108. 6 m/2 - Kati i 2-te mbi dyqan, ose kati i Pare banim. - Eshte organizuar ne: - Sallon - Soxhorno, gatim ngrenie dhe ndenje ne nje hapsire - 2 Tualete - 1 Ballkon - Ndertim i ri, viti 2020, cilesor. - Sistem kapote me termozolim.! - Investim me materiale cilesore duralumin dhe hidrosanitare.! - Grila diralumini - 1 Ashensor - Bosh, i pa mobiluar dhe i pa banuar ne pare. -Orientimi jug, veri-perendim. - Kompleksi ku eshte ndertuar pallati komunikon me stacioni e fundit te tiranes se re, KESH, Stadiumin “Dinamo”, Rrugen e re te Komunes Parisit, Ka ambiente relaksi, lulishte, administrim te mire dhe te gjitha llojet e sherbimeve per jetese. Eshte shume i pershtatshem per banim, por edhe per biznes si zyra, qender estetike fizioterapie, etj pasi ka akses per reklamim nga rruga kryesore. Cmimi per siperfaqen 108,6 m2, 1400 euro/m2 152.040 euro Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  08.09.2022, 12:18
  Zona/Rruga : Seman Shitet toke Darezeze e Re Fier. Perballe me detin Adriatik, ne plazhin e “Semanit” – Siperfaqia 1000 m2 – Toka ndodhet 1.5 km nga vija e plazhit, te cilen e ndan brezi i gjelber. – Pozicionohet ne krah te lumit “Vjosa” dhe perballe me Detin Adriatik ne plazhin e “ Semanit “ . – Eshte e pershtateshme per te ndertuar nje shtepi Druri ekzotike pushimi – Zone e qete, e gjelber dhe me ajer te paster. Cmimi 2000 leke ( te reja)TRS-0474-207610 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  08.09.2022, 12:15
  Jepet me qera apartament 1+1 ne qytetit e Lushnjes Kati i dyte i mobiluar. Ndodhet tek Ypsiloni Qeraja 15.000 leke, i diskutueshem. Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  07.09.2022, 15:45
  Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit . Ndodhet ne katin e dyte Me siperfaqe totale 69.32 m2 , 10.07 te perbashketa Jane ne faze punimesh po shtrojne pllakat dhe vendosin dritaret. Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat per te bukura dhe te preferuara te Tiranes . Ka cilesi te larte ndertimi . Cmimi 1350 euro m2 93.582TRS-0474-207609 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  07.09.2022, 15:27
  Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit . Ndodhet ne katin e dyte Me siperfaqe totale 98.98 , neto 84.6 Jane ne faze punimesh po shtrojne pllakat dhe vendosin dritaret. Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat per te bukura dhe te preferuara te Tiranes . Ka cilesi te larte ndertimi . Cmimi 1350 euro m2 TRS-0474-207608 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  07.09.2022, 15:23
  Shitet shtepi private 1 kat + papafingo me me sip ndertimi total 149.9 m2, nga te cilat kati i pare 89.2 m2, papafingo 49 m2, verande 11.7 m2. Siperfaqe totale e truallit 336 m2. Sip truallit te lire 246.8 m qe perfshin oborrin i cili eshte i gjelberuar, ka oborr dhe mbrapa dhe nga njeri krah i shtepise. Ndodhet ne laprake, mbas spitalit ushtarak. Ka funksion nga spitali ushtarak, Don Bosko dhe shume me afer nga nga bulevardi i ri i stacionit te trenit. Eshte nje zone fantastike, e qete, me infrastrukture te re dhe shume te regullt te rrugeve me hapsira, pa trafik dhe levizje makinash. Cmimi 115.000 euro Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  06.09.2022, 11:19
  Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes , prane postes Shqipetare qendrore . Ndodhet ne katin e dyte , pallat egzistues. Me siperfaqe 76 m2 neto ,me certifikat pronesie . Ka dy dhoma gjumi ,koridor , sallon ,aneks , ballkon, depo , 1 tualet te mobiluar . Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht , dhe i mobiluar me te gjitha te reja me stil bashkekohor . E lire me 30 shtator Cmimi 500 euro TRR-0457-2084 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  05.09.2022, 18:56
  Zona/Rruga : Golem Shitet vile 2 kateshe ne nje Resort Turistik, ( Qerret – Golem) – Siperfaqe ndertimit 120 m2 – Siperfaqe trualli 300 m2 – Oborr me lulishte dhe gjelberim e rrethuar. – E mobiluar – Distanca nga vija bregut te plazhit 300 m – Lokacion i shkelqyer ne brezin me te bukur te pishave dhe gjelberimit dhe qetesise te plazhit te Golemit. Cmimi 150.000 euro.TRS-0474-207607 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  05.09.2022, 13:16
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Shitet Apartament 2+1 tek kompleksi “ARLIS””Square21” - Siperfqia e brendeshme(neto) 83.6 m2 - Siperfaqe e perbashket 12.5m2 - Gjelberim 1.4 m2 - Siperfaqe totale(bruto) 96.1 -Kati 4 - Ndertim shume cilesor, fasade e ventiluar, duralumim termoizolim nga i ftohti, i nxehti dhe akuistik. - Lartesia 3.05 - Investim me materiale teper cilesore, punime gipsi, hidrosanitare dhe ndricim perfekt -Supermobilim me arkitek, me te gjitha te reja nga markat me cilesore ne treg, parket cilesor kondicionim silencioz 7 vite garanci. - Dy ashensor ne shkalle, shume te shpejte, te markes zvicerane “shindler”. - Komleksi me afer qendres Tiranes me te gjitha llojet e sherbimeve. - Qetesi, relaks, sherbim, security dhe standart i larte jetese. Cmimi 210.000 euro. Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  31.08.2022, 11:43
  Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet te kompleksi Halili. Eshte totalisht e mobiluar. Eshte e organizuar ne soxhorno,kend gatimi,3 dhoma gjumi ,verande, dhe 2 tualete. Ka garazhd pėr njė makinė Cmimi i qerase 600 euro/muaji Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  31.08.2022, 11:31
  Jepet me qera apartament 3+1 , te Mihal Grameno . Ndodhet ne nje vile 5 kateshe , ne katin e dyte . Ka nje siperfaqe prej 125 m2 , i organizuar ne soxhorno , dhome ndenje , ngrenie , 3 dhoma gjumi , 2 tualete me dritare , njeri nuk eshte perfunduar ende .Apartamenti ha hyrje me vete nga pjesa tjeter e viles . Eshte me orjentim Jug-Lindje me drrit dhe diell gjithe diten . Ka nje post parkimi te perfshir ne cmim . Jepet e mobiluar si ne foto . Cmimi 800 euro . Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  30.08.2022, 16:53
  Jepet me qera Godine 2 kateshe. - Siperfaqe 350 m2, e ndare ne 2 kate nga 175 m2. -Ka ashensor -Fasade xhami -Ndertim i ri me projekt me standarte te larta -Materiale shume cilesore -Aspirim, kondicionim dhe ndricim fantantastik -Parkim i garantuar - Ndodhet ne nje zone shume te banuar, shkolla dhe institucione prane qendres se Tiranes - Aktualisht punon si market. - Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si: -Qender shendetesore dhe spitalore. -Laborator analizazh -Qender fizioterapie. - Klinike dentare dhe laborator dentar -Palester -Shkolle, qender kursesh per gjuhe te huaja. -Zyra kompanish -Supermarket. -Dhe per cdo lloj biznesi elitar. 4500 euro me taksat e perfshira TRR-0457-2201 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  30.08.2022, 11:22
  Shitet vile 3 kateshe ne Senatorium . Siperfaqe e truallit 450 m2 Baza e ndertimit 77. m2 ( kati pare) Kati i dyte 77.9 m2 banim , 26.7 m2 verand . Kati i trete 57.2 m2 banim , verand 57.2 m2 Siperfaqe ndertimi 213 ,siperfaqe verande 83.9 m2 Ka mundesi dhe per te ndertuar nje shtepi tjeter 1 kateshe te trualli lire . Disponon dokumenta te rregullta pronesie . Ka shkalle me vete per veranden e katin 3 . Eshte e rrethuar me mure dhe peme dekorative . Zona te ofron qetsi dhe relaks . Cmim 320.000 i diskutueshem TRS-0474-207604 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  29.08.2022, 15:54
  Zona/Rruga : Peze Helms Peze Helmes, Shitet Toke + Shtepi Private. Toka ka nje siperfaqe prej 2100m2 me akses nga rruga kryesore, si dhe me rruge lidhese. Aktualisht, eshte nje shtepi private nje kat, e ndertuar me sistem kapot, e arreduar se fundmi dhe me siperfaqe te bollshme. Organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Ka nje oborr me gjelberi, hapsire parkimi per 3 makina. Nje pjese e tokes shfrytezohet per te mbjella etj. Toka disponon Dokumentacion te Plote HIpotekor. Cmimi 210.000 euro TRS-0474-207603 Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  29.08.2022, 12:35
  Jepet me qera dyqan buze rruges kryesore Muhamet Gjollesha. - Siperfaqia 97,7 m2 neto, me hipoteke njesi - Fasad xhami 3.70 m , open space - Dritare me ndricim natyral - Tualet. - Komunikim nga rruga kryesore - Eshte i pershtateshem per cdo lloj biznesi sherbimesh -klinike dhe laborator dentar -laborator analizash, -Call center -Ekspozitor biznesi Cmimi 1100 euro bruto - Zyra, pasi mund ti shtohet dhe nje siperfaqe tjeter 120 m2 ne katin e dyte me cmim ekstra 1000 euro/muaj Dhe per cdo lloj biznesi tjeter. Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  29.08.2022, 12:20
  Jepet me qera bar-restorant, prane Brrylit . Ka siperfaqe 160 m2 . Ambjenti jepet i arreduar , kuzhina eshte pjeserisht me pajisje me furre picash rotante me dru dhe gaz. Eshte me sistem qendror kondicionimi dhe me termokamino. Me frigorifere. Ka lokacion shume mire . Cmimi i qerase 1300 euro/ muaji Cel. : 0692062443
 • "INFOEXPRESS"'s Avatar
  29.08.2022, 12:06
  Shitet apartament 3+1 te Kodra e Diellit Me sip 170 m2, kati 3( I fundit ne nje qender Rezidenciale tip vilash),eshte e mundur qe te shtohen dhe 2 dhoma te tjera Duplex pasi tarraca eshte ne pronesi te pronarit. Eshte e organizuar ne soxhorno gatim+ ndenje bashke, 3 dhoma gjumi, verande, 2 tualete. Lokacioni fantastik me pamje gjelberim dhe Relaks. Cmimi okazion 1100 euro/m2 (nga kleringu) 187.000 euro TRS-0474-207602 Cel. : 0692062443
No More Results
About "INFOEXPRESS"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia e informacionit "Infoexpress"
Celular/Mobil:
+355692062443
Adresa:
Blv. "Gjergj Fishta"
Telefon:
+35542400124
Fax:
+35542400124
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
shit-blerje, qera: apartamente, vila, lokale, truall

kartvizita

Edit Value

Infoexpress agjensi informacioni
Blv. "Gjergj Fishta",
prane gjykates se rrethit

tel/fax: +35542400124
cel: +355692062443 | +355672763858
e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
web: www.infoexpress.al

InfoExpress
Home Page
http://www.infoexpress.al
Njoftime
1,523