Shiko Profilin: Dielli Real Estate - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
 • Dielli Real Estate's Avatar
  08.12.2022, 13:46
  Zona/Rruga : rruga Aleksander Moisiu Ne Kinostudio prane ISHP-se shitet ambient sherbimi me siperfaqe totale 389.5 m2. Ndodhet ne katin 0 te nje godine te re. Ka fasade xhami Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Lokacioni eshte i favorshem dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  08.12.2022, 10:11
  Zona/Rruga : Kompleksi Grand Shtepi Private Per Shitje, Prane Kompleksit Grand Shtepia private eshte nje ndertim i vitit 2006 me orientim ne kater drejtimet dhe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Ne total 270m2 siperfaqe, 126 metra ndertim ne te 2 katet. Lartesia e mureve poshte eshte 3.5 m2, lart rreth 3 m2, mbuluar me tarrace dhe tjegulla. Eshte planifikuar per ndertese 4 kateshe dhe mund te ngrihen dy kate te tjera. Zona e Qytet Studenti eshte nje nder zonat me te kerkuara dhe elitare te Tiranes. Mė preferenciale pėr banim dhe pėr biznes. Lokacion perfekt i cili ofron akses tė shpejtė nė tė gjithė facilitetet si kopėsht, shkolla, ēerdhe, ambulanca, markete etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  07.12.2022, 11:00
  Zona/Rruga : Kompleksi Grand Shtepi Private Per Shitje, Kompleksi Grand Shtepia private eshte nje ndertim i vitit 2006 me orientim ne kater drejtimet dhe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. -Kati i 1 i nderteses i cili eshte i shfryrezuar ne 87 m2 per momentin si dyqan me nje tualet te vogel. -Kati 2 i nderteses organizohet ne 110 m2 me nje sallon ndenje dhe kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Ne total 145.5 m2 siperfaqe, 196 metra ndertim ne te 2 katet. Lartesia e mureve poshte eshte 3.5 m2, lart rreth 3 m2, mbuluar me tarrace dhe tjegulla. Eshte planifikuar per ndertese 4 kateshe dhe mund te ngrihen dy kate te tjera. Zona e Qytet Studenti eshte nje nder zonat me te kerkuara dhe elitare te Tiranes. Mė preferenciale pėr banim dhe pėr biznes. Lokacion perfekt i cili ofron akses tė shpejtė nė tė gjithė facilitetet si kopėsht, shkolla, ēerdhe, ambulanca, markete etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 18:18
  Zona/Rruga : rruga e Kosovareve Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, tek rruga e Kosovareve, shitet apartament me siperfaqe 173 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Ka orientim lindje-jug-perendim. Ne cmim perfshihet ndryshimi i apartamentit nga nje arkitekt, sipas deshires te klientit. Apartamenti eshte i investuar ne punime, i shtruar me parket dhe ka ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuar te Tiranes dhe shume e preferuar per banim. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 17:55
  Zona/Rruga : prane shkolles 11 Janari Ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes jepet per qira ambinet per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 4 me ashensor te nje pallati dhe ka nje siperfaqe totale prej 110 m2. Ndahet ne 3 ambiente te vecuara. Eshte e investuar ne punime, e shtruar me parket, ndricim te mire. Eshte e pajisur me kondicioner inverter, sahat 3 fazor, furnizimi me uje dhe drita 24 ore. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Zona e ish Bllokut eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe nder me te frekuentuarat. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 15:51
  Zona/Rruga : Ish parku Ambjent Zyrash Per Qira, Ish Parku Ambjenti ndodhet ne katin e 2 teknik te nje pallati te mireadministruar. Organizohet ne nje siperfaqe 117 m2 e ndare ne tre ambjente. Eshte i investuar, i shtruar me pllaka. I pershtatshem per zyra ose aktivitete te ndryshme si klinika mjekesore, estetike, dentare, laboratore, zyra noteriale,qender kursesh, call center etj. Zona ish parkut eshte nder me te preferuarat per zhvillim biznesi. Eshte nje mundesi ideale per investim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 13:29
  Zona/Rruga : Astir Bar-Cafe Per Shitje, Unaza E Re Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Organizohet ne nje siperfaqe prej 60m2. Eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per ushtrimin e ketij aktiviteti. Nga brenda eshte i mire investuar ku prej disa vitesh funksionon si bar dhe ka nje klientele te ngritur. Ambienti ofrohet i mobiluar , gjithashtu eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 12:25
  Zona/Rruga : Pazari i Ri Apartament 2+1+2 Per Qira, Pazari I Ri Jepet apartament per qira prane Pazarit te Ri. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 120 m2, dhe organizohet ne : Sallon ndenje Ambjent gatimi Dy dhoma gjumi Dy tualete Zona ofron facilitete te shumta si: shkolla, supermarkete, bar. Cmimi i apartamentit eshte 500 euro (neto) pa taksa te perfshira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  05.12.2022, 11:44
  Zona/Rruga : Jordan Misja Apartament 2+1+Garazh Per Shitje, Kompleks I Ri Jordan Misja Residence Apartamenti ndodhet ne nje godine te re, ne veri te qytetit te Tiranes, prane rruges "Jordan Misja". Ka nje siperfaqe totale prej 99.8 m2 dhe organizohet ne: sallon me kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Godina zhvillohet ne 7 kate mbi toke dhe 1 nen toke.Kati perdhe do te perdoret per ambjente sherbimi: dyqane dhe zyra, 6 katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbajne hapesirat e parkimit dhe ambjentet teknike te nevojshme. Ne katet e banimit do te perdoret sistemi kapot i veshur me suva grafiato. Dyert dhe dritaret e jashtme do te jene duralumini dhe me ngjyre te njejte ne te gjithe godinen dhe me parametrat e caktuar per banim. Fryma e pergjithshme e objektit eshte me elemente te stilit bashkohor. Se bashku me apartamentin, ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje garazh. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2022, 12:42
  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Apartament 1+1 per qira Bulevardi i Ri-Stacioni i Trenit Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje shtepie private te Bulevardi i Ri-Stacioni i Trenit. Organizohet ne sallon me kend gatimi, dhome gjumi, tualet, korridor. Prona eshte e mobiluar me paisjet e nevojshme. Ne nje nder zonat ne zhvillim te Tiranes dhe kryesore. Ofrohen shume facilitete si shkolla, banka, kopshte, palestra, markete, urban etj. Cmimi i padiskutueshem. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2022, 16:39
  Zona/Rruga : Liqeni i Tiranes Apartament 3+1+2 Per Qira, Liqeni I Thate Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine te ndertuar vitet e fundit, te Liqeni i Thate. Organizohet ne sallon ndenje me kend gatimi dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, korridor shperndares, dy tualete. Prona ka investime te cilesise se fundit, sistem ngrohje, dritare dopioxham. Mobilim bashkekohor i arreduar me arkitekt. Liqeni i Thatė ėshtė njė zonė e re e qytetit tė Tiranės. Pozicioni gjeografik i kėsaj zone ėshtė mjaft i pėrshtatshėm dhe tė krijon goxha facilitete. Akses direkt ne autostrade, afersia me Parkun e Liqenit Artificial, Kopshti Botanik Zoologjik. Te ofron qetesi dhe siguri. Investime te fundit te zones si bar-restorante, transport publik, farmaci, klinike dentare etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2022, 14:32
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik Zoologjik Penthouse 3+1+2 Per Qira+Post Parkimi Tek Kopshti Zoologjik Ne nje nga zonat me kryesore dhe te frekuentuara te Tiranes, tek Kopshti Zoologjik, jepet per qira penthouse. Ndodhet ne katin e 8, te fundit te nderteses dhe ka nje siperfaqe prej 127 m2. Organizohet ne: sallon kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete verande 200 m2. Penthouse eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Veranda ka pamje nga liqeni artificiale. Cmimi i qirase mujore eshte bruto. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.11.2022, 10:04
  3 Poste Parkimi Per Shitje, Brrake 3 poste parkimi te cilat ndodhen ne Brrake. Shiten te ndara ose bashke. Secili nga postet ka cmimin 12.000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni! 3 poste parkimi te cilat ndodhen ne Brrake. Shiten te ndara ose bashke. Secili nga postet ka cmimin 12.000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.11.2022, 10:01
  Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe 2 Poste Parkimi Per Shitje, Shkolla E Kuqe Postet e parkimit ndodhen ne nje godine te re te ndertuar vitet e fundit prane Shkolles se kuqe. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme me qendren e qytetit. Per me shume informacion na kontaktoni! Postet e parkimit ndodhen ne nje godine te re te ndertuar vitet e fundit prane Shkolles se kuqe. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme me qendren e qytetit. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.11.2022, 09:58
  Zona/Rruga : Oxhaku Post Parkimi Per Shitje, Mirabella Residence Posti parkimit ndodhet ne katin -1, nje nga ndertimet me cilesore ne zone Mirabella Residence, Oxhaku. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme me qendren e qytetit. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2022, 17:06
  Apartament 2+1 Per Shitje, Te ASL Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje godine ne proces ndertimi ne rrugen Sadik Petrela. Nje nga ndertimet me cilesore ne zone. Zona ofron shume facilitete per nje jetese sa me komode si dyqane, farmaci, shkolla etj. Nė katin pėrdhe janė pozicionuar hapėsira shėrbimesh shumė lehtė tė aksesueshme. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me kend gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor shpendares, ballkon. Arkitektura bashkėkohore dhe funksionale e godinės, lejon zhvillimin e apartamenteve me hapėsira tė mėdha, linja tė drejta dhe kuadratike,funksionale dhe tė lehta per mobilim. Ndricimi nė apartamente ėshtė natyral. Vetratat panoramike lejojnė hyrjen e diellit dhe ajrit, sė bashku me pamjen e bukur qė ofron kompleksi. Fasada detajohet me elemente dhe sisteme izolimi dhe termike. Llozhat dominojnė nė kėtė objekt duke reduktuar tė ftohtin dhe erėrat nė pjesėn veriore. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2022, 13:35
  Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe Apartament 2+1 Me Dy Poste Parkimi Per Shitje, Shkolla E Kuqe Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te ndertuar vitet e fundit prane Shkolles se Kuqe. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme me qendren e qytetit. Zona ofron facilitete te shumta si shkolla, markete, kopshte etj. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares, ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe drite. Eshte i investuar. Shitet se bashku me dy poste parkime! Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2022, 10:44
  Zona/Rruga : Rruga e Thesarit Apartament 2+1 per qira ne Fresk Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile ne rrugen e Thesarit. Zona ofron qetesi, privatesi, facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi, tualet. Apartamenti ka hapsire te bollshme. Eshte i mobiluar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 15:56
  Zona/Rruga : Depo e ujit Toke Ne Shitje, Depot E Ujit Ne nje nga zonat ne zhvillim te Tiranes, tek qyteti i studentit prane depove te ujit shitet truall. Ka nje siperfaqe prej 306 m². Eshte e pershtatshme per ndertim. Per me shume informacion na kontaktoni. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Ne nje nga zonat ne zhvillim te Tiranes, tek qyteti i studentit prane depove te ujit shitet truall. Ka nje siperfaqe prej 306 m². Eshte e pershtatshme per ndertim. Per me shume informacion na kontaktoni. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 14:32
  Zona/Rruga : Koder Kamez Vile 2 Kateshe Per Qira Ne Koder Kamez Ne nje nga zonat ne zhvillim te Tiranes, ne Koder Kamez, shitet vile 2 kateshe. Vila ka nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe siperfaqja per cdo kat eshte 170 m2. Organizohet ne: Kati i pare: sallon ndenje, ambient ngrenie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande Kati i dyte: sallon ndenje me ballkon ne pjesen para dhe mbrapa, 2 dhoma gjumi, 1 studio zyre me ballkon Punimet e ndertimit te viles kane perfunduar ne vitin 2008. Eshte e pajisur me izolim akustik, sistem kapot, sistem alarmi, kamera sigurie, sistem ngrohje me kaldaje me oxhak por mund te vendoset dhe kaldaja me nafte. Vila ka puse uji, depozite 13 mije litra e perdorur si rezervuar dhe gjenerator 16 kw. Punimet e murit jane grafiato, me trashesi 8 cm dhe lartesi 3 m. Vila eshte e shtruar me parket ne disa ambiente dhe e investuar ne mobilim. Vila eshte e rrethuar me peme ulliri, limona dhe hurma. Prona eshte e rivleresuar. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 14:22
  Zona/Rruga : Koder Kamez Vile 2 Kateshe Per Shitje Ne Koder Kamez Ne nje nga zonat ne zhvillim te Tiranes, ne Koder Kamez, shitet vile 2 kateshe. Vila ka nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe siperfaqja per cdo kat eshte 170 m2. Organizohet ne: Kati i pare: sallon ndenje, ambient ngrenie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande Kati i dyte: sallon ndenje me ballkon ne pjesen para dhe mbrapa, 2 dhoma gjumi, 1 studio zyre me ballkon Punimet e ndertimit te viles kane perfunduar ne vitin 2008. Eshte e pajisur me izolim akustik, sistem kapot, sistem alarmi, kamera sigurie, sistem ngrohje me kaldaje me oxhak por mund te vendoset dhe kaldaja me nafte. Vila ka puse uji, depozite 13 mije litra e perdorur si rezervuar dhe gjenerator 16 kw. Punimet e murit jane grafiato, me trashesi 8 cm dhe lartesi 3 m. Vila eshte e shtruar me parket ne disa ambiente dhe e investuar ne mobilim. Vila eshte e rrethuar me peme ulliri, limona dhe hurma. Prona eshte e rivleresuar. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 12:39
  Zona/Rruga : Ambasa Amerikane Apartament Per Qira 3+1+2, Mbrapa Ambasades Amerikane Apartamenti ndodhet ne nje godine 6-te kateshe me sistem sigurie te vecante me kamera . Eshte ndertim i viteve te fundit ne Rrugen Pjeter Budi. Nje zone e cila karakterizohet nga qetesia, privatesia dhe ajeri i paster. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te, me nje hyrje ne secilin kat. Orientim Jug-Lindje-Perendim. Organizohet ne sallon ndenje me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme, drite, privatesi. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 12:26
  Zona/Rruga : Ambasada Amerikane Apartament Per Qira 3+1+2, Mbrapa Ambasades Amerikane Apartamenti ndodhet ne nje godine 6-te kateshe me sistem sigurie te vecante me kamera . Eshte ndertim i viteve te fundit ne Rrugen Pjeter Budi. Nje zone e cila karakterizohet nga qetesia, privatesia dhe ajeri i paster. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te, me nje hyrje ne secilin kat. Orientim Jug-Lindje-Perendim. Organizohet ne sallon ndenje me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme, drite, privatesi. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller. Apartamenti lirohet me daten 01.12.2022. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.11.2022, 10:45
  Zona/Rruga : Selvia Ambient Komercial Per Qira Tek Selvia Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, prane Selvise jepet ambient per qira. Ndodhet ne katin 0, ka nje siperfaqe prej 47m2 dhe lartesi 5m e gjysem. Mund te behet dhe dupleks. Eshte shume i pershtatshem per dyqan ose aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.11.2022, 14:52
  Zona/Rruga : Sheshi Willson Ambiente Zyre Per Qira Prane Sheshit Willson Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes jepet per qira ambient per zyra. Ka sipėrfaqe ndertimi 450 m2 dhe 450 m2 oborr dhe pozicionohet nė katin pėrdhe. Organizohet ne: disa ambiente zyrash, ambient open space, ambient kuzhine, 2 tualete. Sipėrfaqja e oborrit ėshtė e pershtatshme dhe pėr parkim tė disa makinave. Ambienti ndodhet ne nje zone te favorizuar per zhvillim biznesi. I pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.11.2022, 16:26
  Zona/Rruga : Dhermi Vile 2 Kateshe Per Shitje, 1 Km Larg Detit Ne Dhermi Ne nje nga zonat me turistike te Shqiperise, ne Dhermi, shitet vile me siperfaqe 720 m2. Vila eshte 2 kate dhe organizohet ne: Katin e pare: 3 garsoniere, 2 prej te cilave kane ambient gatimi dhe ballkone me pamje nga deti Kati i dyte: garsoniere e cila ka dhome gjumi, kuzhine gatimi, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Vila pozicionet rreth 1 km larg detit. Ka oborr, 2 poste parkimi dhe kopsht me shumellojshmeri pemesh. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.11.2022, 10:33
  Zona/Rruga : Afer Kinostudios Shesim Apartament 2+1 Prane Kinostudios Apartamenti ndodhet ne Tufine, prane kafes se Rremes. *Organizimi i apartamentit: *Sallon ndenje *Ambjent gatimi *2 Dhoma gjumi *1 tualet *Korridor shperndares *Verande e cila rrethon apartamentin *Informacion per apartamentin: *Ndertim i ri *Siperfaqe neto: 77m2 *Siperfaqe verande: 48m2 *Siperfaqe bruto: 135m2 *Kati i 5, i fundit *Investimet ne prone *Mobilim i ri *Ashensor *Mundesi parkimi poshte pallatit Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 14:33
  Zona/Rruga : Berzhit Toke Ne Shitje, Berzhit Shesim 3,000 m2 toke ne Berzhit buze rruges nacionale me dokumentacion te rregullt. Zone e kuqe qe ofron edhe mundesi ndertimi. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni! Shesim 3,000 m2 toke ne Berzhit buze rruges nacionale me dokumentacion te rregullt. Zone e kuqe qe ofron edhe mundesi ndertimi. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 12:08
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shesim Garsoniere, Rruga E Dibres Shesim apartament garsoniere ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Garsonieria disponon nje siperfaqe totale prej 56.87 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 42.07 m2. Pozicionohet ne katin e 8. Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve. Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni! Shesim apartament garsoniere ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Garsonieria disponon nje siperfaqe totale prej 56.87 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 42.07 m2. Pozicionohet ne katin e 8. Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve. Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 12:06
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shesim Apartament 2+1, Rruga E Dibres Shesim apartament 2+1 ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 105.95 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 87.46 m2. Pozicionohet ne katin e 7. Apartamenti ka planimetri te rregullt organizohet : 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 1 tualet Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve. Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 12:04
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shesim Apartament 1+1, Rruga E DibresShesim apartament 1+1 ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 79.25 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 54.39 m2. Pozicionohet ne katin e 2. Apartamenti ka planimetri te rregullt organizohet : 1 dhome gjumi 1 dhome ndenje 1 tualet Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve. Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 12:02
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shesim Apartament 1+1, Rruga E Dibres Shesim apartament 1+1 ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 64.71 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 52.57 m2. Pozicionohet ne katin e 10. Apartamenti ka planimetri te rregullt organizohet : 1 dhome gjumi 1 dhome ndenje 1 tualet Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve. Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 11:59
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1, Rruga E Dibres Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibres prane (Ish Shkolla e Bashkuar). Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 106 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 90 m2. Pozicionohet ne katin e 2. Organizohet nga ambienti i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe njė ballkon. Apartamenti ėshtė nė njė nga ndėrtimet me punimet mė cilėsore nė zonė, me prodhime Gjermane tė cilesisė sė lartė me njė eficensė termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje - ftohje do tė shfrytezohen ujrat nėntokesore, duke shfrytezuar temperaturėn e tyre, prodhimi i energjisė elektrike me panele fotovoltaike, duke shfrytezuar dritėn e diellit etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2022, 09:48
  Zona/Rruga : Porcelan Shesim apartament te Porcelan 1 Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me orientim veri-lindje. Nje nga hyrjet me te mira me pamje nga rruga. Per me shume informacion me kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  18.11.2022, 14:25
  Mine Peza Apartament 1+1 Ne Shitje, Kompleks I Ri Ne Proces Ndertimi Tek Mine Peza Ne rrugen Mine Peza ne qender te Tiranes, shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi dhe ka siperfaqe totale prej 63.8m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet Kompleksi nga ana funksionale eshte ideuar ne: 3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  18.11.2022, 14:22
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Apartament 1+1 Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, tek 21 dhjetori, shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine, e ndertuar para 20 vitesh. Ka nje siperfaqe totale prej 75 m2, nga ku 70 m2 eshte siperfaqja e brendshme. Organizohet ne: sallon kend gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet Ka orientim nga perendimi. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  18.11.2022, 13:57
  Zona/Rruga : 21 dhjetori Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, tek 21 dhjetori, shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine, e ndertuar para 20 vitesh. Ka nje siperfaqe totale prej 75 m2, nga ku 70 m2 eshte siperfaqja e brendshme. Organizohet ne: sallon kend gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet Ka orientim nga perendimi. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 15:29
  Zona/Rruga : QTU Apartament 1+1+Verande Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe totale prej 71.44 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi tualet verande Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 15:28
  Zona/Rruga : QTU Apartament 3+1+3 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka nje siperfaqe totale prej 82.94 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 3 dhoma gjumi 3 tualete Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 15:26
  Zona/Rruga : QTU Apartament 2+1+Verande Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe totale prej 82.94 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete verande Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 15:02
  Zona/Rruga : Pazari i Ri Apartament 2+1+2 Per Qira, Pazari I Ri Jepet apartament per qira prane Pazarit te Ri. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 120 m2, dhe organizohet ne : Sallon ndenje Ambjent gatimi Dy dhoma gjumi Dy tualete Zona ofron facilitete te shumta si: shkolla, supermarkete, bar. Cmimi i apartamentit eshte 500 euro (neto) pa taksa te perfshira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:13
  Zona/Rruga : QTU Apartament 1+1 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe totale prej 58.27 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:11
  Zona/Rruga : QTU Apartament 2+1+2 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale prej 102.34 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:09
  Zona/Rruga : QTU Apartament 2+1 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale prej 92.63 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete verande Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:04
  Zona/Rruga : QTU Apartament 1+1 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale prej 71.21 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:02
  Zona/Rruga : QTU Apartament 1+1 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ka nje siperfaqe totale prej 67.53 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 14:00
  Zona/Rruga : QTU Apartament 2+1+2 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare. Kompleksi ofron cilėsi tė lartė ndėrtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike pėr zhurmat. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ka nje siperfaqe totale prej 121.71 m2. Organizohet ne: sallon me kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 10:22
  Jepet Vile Per Qira, 21 DHJETORI Jepet vile per zyra me qira me 3 kate ndertim. Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes. Me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2. Shume e pershtatshme per ambiente zyra. Vila ofron edhe mundesi parkimi. Cmimi i qirase eshte 2500 euro ne muaj pa taksa te perfshira. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 10:10
  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave Shesim apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1 dhe 2+1 Rruga e Barrikadave Ndertim i ri, punime te standarteve europiane: fasade te ventiluar, termoizolim, izolim akustik, sistem ngrohje-ftohje, sistem sigurie me kamera etj. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2022, 10:07
  Zona/Rruga : Stacioni Trenit Shitet Dyqan Te Ish Stacioni Trenit Dyqani disponon nje siperfaqe prej 37 m2. Eshte i pozicionuar ne katin 0 (perdhes) buze rruge. Dyqani shitet bosh. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355676770475
More Activity
About Dielli Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
00355676770475
Adresa:
Kullat Binjake, Kati 2
Telefon:
00355676770475
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare

kartvizita

Edit Value


Cel. : 00355676770475
Kullat Binjake, Kati 2

Listo ofertat e Dielli Real Estate
Njoftime
481