Shiko Profilin: ISEA Real Estate - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • ISEA Real Estate's Avatar
  31.01.2023, 16:24
  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės, pranė Medresesė Shitet ambient komercial Dyqan, Rruga e Dibrės, pranė Medresesė, me sipėrfaqje totale 30m². Ambienti ndodhet nė katin pėrdhe tė njė pallati ekzistues, buzė rruge kryesore, me fasadė xhami mundėsi shum e mirė pėr reklamim. Ambienti ėshtė i investuar deri nė detaj, i shtruar me parket, 2 tualete, 2 kondicioner. Aktualisht i lėshuar me qera me vlerėn 700€/muaj. Dipsopnon dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 210'000 €uro https://isea.al/property/dyqan-rruga-e-dibres-medrese-dy5030251/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 14:54
  Zona/Rruga : rruga “Dritan Hoxha” Shitet Apartament 2+1, me vendndodhje nė zonėn e Laprakės, rruga “Dritan Hoxha”. Ndodhet nė katin e 6 tė njė ndėrtimi tė 2005. Apartamenti ka sipėrfaqe totale 106m² dhe sipėrfaqe neto 99m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me ajrosje natyraledhe 2 ballkone. Orientohet Jug – Perendim. Apartamenti ėshtė i pajisur me Hipotekė dhe rivlersim. Shitet 117'000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-laprake-rruga-dritan-hoxha-ap5021219/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 14:46
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, pranė Ambasadės Greke Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga e Kavajės, pranė Ambasadės Greke, sipėrfaqja totale 140m², kati 3, pallat i ri me ashensor, e mobiluar nė mėnyrė bashkohore, kondicioner, e shtruar me pllaka, 2 tualete, 2 ballkone. Jepet me qera 550 €uro https://isea.al/property/apartament-31-rruga-e-kavajes-ap4031117/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 14:41
  Zona/Rruga : ne zonen e Liqenit Artificial, Rruga Peti Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Liqenit Artificial, Rruga Peti, njė zonė e Qetė, larg smogut dhe zhurmave. Apartamenti ka sipėrfaqe totale 120m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje dhe ballkon qe ofrojnė njė pamje shume tė bukur. Apartamenti ndodhet nė katin e 3-tė tė njė pallat tė ri me ashensor dhe tė mirė administruar. Apartamenti jepet i mobiluar nė mėnyrė bashkohere deri nė detaje, e shtuar me pllaka, me sistem kondicionimi. Jepet me qera 450 €uro https://isea.al/property/apartament-21-liqeni-i-thate-rruga-peti-ap4021827/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 16:55
  Zona/Rruga : ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka Jepet me qera Apartament 2+1, ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka, pranė Supermarket ”Joena”,me sipėrfaqja totale 85m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndesnjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhamo gjumi, tualet me ajrosj natyrale dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi ekzistues, i sapo riknstruktuar i shtruar me parket. Jepet me qera 500 €uro https://isea.al/property/apartament-21-21-dhjetori-rruga-frederik-shiroka-ap4021693/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 16:18
  Zona/Rruga : ne zonen e Porcelanit, rruga “Xhanfize Keko” Jepet me qera Apartament 3+1, ne zonen e Porcelanit, rruga “Xhanfize Keko” , me sipėrfaqje totale 110m², organizohet nė koridor shperndares, 4 ambiente, bosh vetem me kunderbufe me 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese ekzistuese. Jepet me qera 300 €uro https://isea.al/property/apartament-31-porcelan-ap4031113/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 16:16
  Zona/Rruga : Don Bosko pranė Gjimnazit “Qazim Turdiu Jepet me qera Ambjent Komercial Dyqan, ne zonen e Don Boskos pranė Gjimnazit “Qazim Turdiu”, me sipėrfaqje totale 600m², organizohet ne 5 ambiente, me e shtruar me pllaka dhe me parket 5 tualete, me sistem kondicionimi dhe aspirimi qendreor. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje godine ekzistuese lartesi 3.3m, me fasade xhami. Hapsira eshte e pershtatshme per palester, laborator dentar. Jepet em qera 2500 €uro https://isea.al/property/magazine-don-bosko-ma404040/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 18:34
  Zona/Rruga : Qender 500m nga Sheshi Skenderbe 💥Jepet me Qera Ambient Komercial, Hotel💥 📍Pozicionuar nė 500m nga Sheshi Skenderbe 📐Sipėrfaqja totale ndertimi 1000m² 💡Godina ėshte 6 katėsh. 1. Kati i parė me sipėrfaqe 300 m² ėshtė pėrshtatur nė Bar- Kafe- Restorant, kuzhine, 2 tualete. 2. Kati 2 – 3 – 4 - 5 janė organizuar nė 20 dhoma Hoteli 3. Kati 5 ėshtė openspace salle konferencash Godina ka sistem aspirimi, kondicionimi, shkalle sigurie tė instaluara. Mundėsi shumė e mirė pėr investim, pėr biznese tė ndryshme, mundėsi reklamimi, pozicionuar nė rrugė kryesore. Godina ka dhe 150m² oborr e pershtatshme per 10 makina Lokal me me lulishte perpara. Hoteli ka mbi 20 vjet ne treg. 💵Ēmimi 25'000€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 18:32
  Zona/Rruga : Ish Parku i Autobuzave, Kompleksi "Star" 💥Jepet me qera Apartament 2+1 📍Pozicionuar nė Zonėn e Ish Parkut tė Autobuzave, Kompleksi "Star" 📐Sipėrfaqja totale 127m² ⭕Apartamenti ndodhet nė katin e 5 teknik tė njė kompleksi te ri. Organizohet nė koridor shperndares, salloni i ndenjes sė bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti jepet bosh vetem me kunderbufe dhe elktroshtepijake, orientimi Jug. I pershtatshem per banim ose per Zyra 💵Ēmimi 550€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 ISEA Real Estate , Partnerė nė iniciativėn tuaj❗ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 18:31
  Zona/Rruga : nė Zonėn e Ish Parkut tė Autobuzave, Kompleksi "St 💥Jepet me qera Apartament 2+1 📍Pozicionuar nė Zonėn e Ish Parkut tė Autobuzave, Kompleksi "Star" 📐Sipėrfaqja totale 127m² ⭕Apartamenti ndodhet nė katin e 5 teknik tė njė kompleksi te ri. Organizohet nė koridor shperndares, salloni i ndenjes sė bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti jepet bosh vetem me kunderbufe dhe elktroshtepijake, orientimi Jug. I pershtatshem per banim ose per Zyra 💵Ēmimi 550€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 ISEA Real Estate , Partnerė nė iniciativėn tuaj❗ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:33
  Zona/Rruga : ne zonėn e Bllokut, Rruga “Nikolla Tupe” Jepet me qera Apartament 2+1, ne zonėn e Bllokut, Rruga “Nikolla Tupe”, me sipėrfaqje totale 125m², organizohet nė koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi tualet me ajrosje natyrale dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor,jepet i mobiluar i shtruar me pllaka, kondicioner dhe oxhak funfsional. Ne cmim i perfshir dhe nje post parkimi. Jeet me qera 900 €uro https://isea.al/property/apartament-21-bllok-ap4021476/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:23
  Zona/Rruga : ne zonėn e Bllokut, Rruga “Nikolla Tupe” Jepet me qera Apartament 2+1, ne zonėn e Bllokut, Rruga “Nikolla Tupe”, me sipėrfaqje totale 120m², organizohet nė koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri me ashensor,jepet i mobiluar i shtruar me pllaka, kondicioner. Jepet me qera 900 €uro https://isea.al/property/apartament-21-bllok-nikolla-tupe-ap4021748/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:19
  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i Parė, pranė Ministrisė sė Drejtės Jepet me qera Apartament 2+1, Bulevardi Zogu i Parė, pranė Ministrisė sė Drejtėsisė, me sipėrfaqje totale 69m², organizohet nė koridor shperndares, salloni i ndenjes sė bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine ekzistuese, i rikonstruktuar i shtruar me pllaka, i mobiluar. jepet me qera 550 €uro https://isea.al/property/apartament-21-bulevardi-zogu-i-pare-ministria-e-drejtesise-ap4021704/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:15
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori pranė Mozaikut tė Tiranės Jepet me qera Apartament 2+1, pozicionuar tek 21 Dhjetori pranė Mozaikut tė Tiranės. Organizohet nė koridor shperndares salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet me ajrosje natyrale. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 tė njė pallati ekzistues, i rikonstruktuar totalisht, i shtruar me parket, i mobiluar deri ne detaj. Jepet dhe per Airbnb jepet me qera 500 €uro https://isea.al/property/apartament-21-21-dhjetori-mozaiku-i-tiranes-ap4021825/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:13
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, pranė Abi Bank Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, Rruga e Kavajės, pranė Abi Bank, sipėrfaqja totale 60m², kati 2-tė i njė ndėrtimi ekzistues. Ambienti ėshtė i rikonstruktuar, i shtruar me parket, 2 ambiente me kondicioner, ballkon i mbyllur, tualet me dritare. Pranė rrugės kryesore, me mundėsi reklamimi. Jepet me qera 600 €uro Bruto https://isea.al/property/zyre-rruga-e-kavajes-abi-bank-zy4020616/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:10
  Zona/Rruga : ne zonen e Bllokut pranė Piceri “Era” Jepet me qera Ambjent Komercial Zyrė, ne zonen e Bllokut pranė Piceri “Era”, me sipėrfaqje totale 140 m², organizohet ne koridor hyres 4 ambiente, 2 tualete dhe ballkon. Ambienti ndodhet ne katin e 6 tė nje ndertimi te ri me ashensor, jepet bosh, i shtruar me pllaka. jepet me qera 800 €uro https://isea.al/property/zyre-bllok-zy4020118/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 19:01
  Zona/Rruga : ne zonen e Bllokut pranė Sheshit Willson Jepet me qera ambjent komercial Zyrė, ne zonen e Bllokut pranė Sheshit Willson, me sipėrfaqe totale 225m², organizohet nė njė salle te madhe open space, 4 ambiente te ndara me gips dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje godine te re eshte i shtruar me pllaka, sistem kondicionimi dhe aspirimi qendror. Jepet me qera 2700 €uro https://isea.al/property/zyre-bllok-zy402034/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 18:59
  Zona/Rruga : nė Zonen e Bllokut, Rruga “Pjeter Bogdani”, Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, nė Zonen e Bllokut, Rruga “Pjeter Bogdani”, me sipėrfaqe totale 17m², e rikonstruktuar, e mobiluar per Parukeri me te gjitha pajisjet e nevojshme per biznesin. Jepet me qera vetem per parukeri 500 €uro https://isea.al/property/dyqan-bllok-rruga-gjin-bue-shpata-dy4030767/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 18:54
  Zona/Rruga : Ish Stacionit tė Trenit, pranė Inermedica Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, ndodhet nė Zonėn e Ish Stacionit tė Trenit, pranė Inermedica, me sipėrfaqe totale 50m², organizohet nė 2 ambiente, tualet me ajrosje natyrale dhe verandė 16m². Zyrana ndodhet nė katin e 3 te nje ndertese ekzistuese. jepet me qera 350 € https://isea.al/property/zyre-stacioni-i-trenit-intermedica-ap4011201/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  19.01.2023, 18:50
  Zona/Rruga : Kopshi Zoologjik, rruga “Eduard Mano” Jepet me qera Apartament 2+1, Kopshi Zoologjik, rruga “Eduard Mano”, me sipėrfaqe totale 100m² , organizohet nė sallonin e ndenjės sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njėri me sistem aspirimi dhe tjeri me ajrosje natyrale dhe verande. Apartamenti ėshtė i shtruar me parket, i sapo mobiluar , ndodhet nė katin e perdhe tė njė pallati tė ri me ashensor. Jepet me qera 700 €uro https://isea.al/property/apartament-21-kopshti-zoologjik-rruga-eduard-mano-ap4021826/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  16.01.2023, 18:23
  Zona/Rruga : nė zonėn e Brrylit pranė Big Market Jepet me qera ambient komercial zyre, nė zonėn e Brrylit pranė Big Market me sipėrfaqja totale 75m²,organizohet nė koridor shperndares, 3 ambiente, tualet dh eballkon. Ambienti sapo eshte rikonstruktuar, i shtruar me arket. Ndoshet ne katin e 3 te nje godine ekzistuese me pamje nga rruga kryesore. Jepet dhe Per Banim. Jepet me qera 350 €uro https://isea.al/property/zyre-brryli-big-market-zy4020653/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  12.01.2023, 17:55
  Zona/Rruga : Vasil Shanto, mbas Shkolles "Vasil Shanto" ✨Shitet Apartament 1+1 📍Pozicionuar nė Zonėn e Vasil Shantos, mbas Shkolles "Vasil Shanto" 📐Sipėrfaqja neto 54m² Apartamenti ndodhet nė njė pallat ekzistues nė katin e 5 tė fundit . Organizohet nė koridor hyrės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhome gjumi, dhe tualet. Apartamenti disponon dokumentacion Hipotekor. 💵Ēmimi 67'000€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 299 0995 ISEA Real Estate , Partnerė nė iniciativėn tuaj❗ ID Ap501176 Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  10.01.2023, 13:16
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, Spitali Gjerman 💥Shitet Apartament 1+1💥 📍Ndodhet nė Zonėn e Rruges sė Kavajės, Spitali Gjerman 📐Sipėrfaqja totale 72m² dhe sipėrfaqe neto 65.4m² Ambienti ndodhet nė katin e 5-tė tė njė ndėrtese tė te me ashensor. Organizohet nė Koridor Hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Orientim Jug - Lindje. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor 💵Ēmimi 110'000€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 ID Prone Ap5011305 https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  09.01.2023, 16:45
  Zona/Rruga : Laprakė, rruga “Gjergj Legisi” Shitet Apartament 1+1, me vendndodhje nė zonėn e Laprakės, rruga “Gjergj Legisi”. Ndodhet nė katin e 7 (fundit) tė njė ndėrtimi tė 2005. Apartamenti ka sipėrfaqe totale 72m² dhe sipėrfaqe neto 66.24m², organizohet nė njė korridor shpėrndarės, sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhome gjumi dhe tualet me ajrosje natyrale. Ballkoni i mbyllur pozicionohet nė sallonin e ndenjes. Orientohet Veri. Apartamenti ėshtė i pajisur me Hipotekė. Shitet 75'500 €uro https://isea.al/property/apartament-11-laprake-rruga-gjergj-legisi-ap5011320/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
No More Results
About ISEA Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ISEA Real Estate
Celular/Mobil:
0682990092
Adresa:
Rruga Mine Peza
Telefon:
0682990995
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Kompania ISEA Real Estate sapo ka filluar operimin e saj ne treg dhe eshte ne kerkim te stafit perkates.
Sipas kerkesave me poshte:

Agjent Real Estate
Kerkon te punosh si nje sipermarres?
Te rrisesh te ardhurat e tua bazuar ne komision?
Ke pike te forte komunikimin dhe je i orientuar ti sherbesh ne menyren e duhur klienteve?

Behu pjese e ISEA Real Estate.

Edukimi
1. Te kete arsimin e larte ose te mesem
2. Te zoteroje gjuhe te huaja ( anglisht ose italisht)

Aftesite
1. Te kete aftesi te mira komunikimi
2. Te jete energjik dhe ambicioz
3. Te jete i gatshem dhe i afte te punoj ne grup
4. Te dije te punoj ne baze te objektivave
5. Eksperience ne shitje perben avantazh

Te interesuarit per Agjente Imobiliar mbi 25 vjec
Ju lutem dergoni cv-ne tuaj ne adresen e emailit: isearealestate@gmail.com
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj

0682990092 0682990995
isearealestate@gmail.com


Njoftime
1,371