Shiko Profilin: Islamic Relief Albania_Tender - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
 • Islamic Relief Albania_Tender's Avatar
  24.11.2022, 16:12
  Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani dhe projekti I dimerit. Ftese per oferte . Fondacioni Islamic Relief po kerkon ambjente me qera ( VILE) Zonat e preferuara jane Lapraka , Astiri , Fusha e Aviacionit , Don Bosko . Preferohet Vile por mund te pranohet dhe ambjent komercial i pershtatur per zyra. Numr minimal i dhomava duhet te jete 9. Kerkohet qe ambjenti te ofroje 3 poste parkingu. Fondacioni ofron , Kontrate te rregullt , korrektesi ne pagesen e detyrimeve , mbajtje korrekte te ambjentit, sjellje etike per zonen perre. Kontrata nuk mund te jete me e vogel se 5 vjecare me te drejte rinovimi. Ju lutem paraqisni opsionet tuaja ne adresen tone te e-mail procurement@islamicrelief.al Afati i Fundit eshte data 05.12.2022 Per cdo informacion shtese mos hesitoni te na kontaktoni ne nr , 0677033379 whats up , viber etj. Faleminderit. Cel. : 0677033379
 • Islamic Relief Albania_Tender's Avatar
  14.11.2022, 14:54
  Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani. Ftesė pėr Ofertė Tirana mė 14.11.2022 Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: "Blerje Ushqimi per Bageti (Hime) Oferta te permbaje: Ēmimin e 1 Kv hime. (Oferta ekonomike kerkohet per rreth 800 Kv) Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim, te ofroje: 1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin. 2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve. 3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione Pogradec ,Korce . Tirane . Peshkopi. 4. Te ofroj fature tatimore. 5. Metoda e pageses. *Periudha e shperndarjes jo me shume se 7-10 dite kalendarike. Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur mw mbishkrimin Oferte per HIME dhe duhet dėrguar nė adresėn: Adresa: Adresa: Rruga “Him Kolli”, Ndertesa nr.28, prane shkolles 9-vjecare Konferenca e Pezės, Tiranė ose mund ta dergoni ne posten elektronike: procurement@islamicrelief.al Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 05.12.2022 at 16.00 Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si: • Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit. • Kodi i Sjelljes • Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: kontaktoni ne: procurement@islamicrelief.al Tel.: +355 0677033379
 • Islamic Relief Albania_Tender's Avatar
  14.11.2022, 14:52
  Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani. Ftesė pėr Ofertė Tirana mė 14.11.2022 Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: "Blerje Ushqimi per Bageti (Hime) Oferta te permbaje: -Ēmimin e 1 Kv hime. -(Oferta ekonomike kerkohet per rreth 520 Kv) Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim, te ofroje: 1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin. 2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve. 3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione Shkoder , Tirane ,Librazhde ,Elbasan dhe Lushnje 4. Te ofroj fature tatimore. 5. Metoda e pageses. *Periudha e shperndarjes jo me shume se 7-10 dite kalendarike. Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur mw mbishkrimin Oferte per HIME dhe duhet dėrguar nė adresėn: Adresa: Adresa: Rruga “Him Kolli”, Ndertesa nr.28, prane shkolles 9-vjecare Konferenca e Pezės, Tiranė ose mund ta dergoni ne posten elektronike: procurement@islamicrelief.al Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 05.12.2022 at 16.00 Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si: • Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit. • Kodi i Sjelljes • Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: kontaktoni ne: procurement@islamicrelief.al Tel.: +355 0677033379 Cel. : 0677033379
No More Results
About Islamic Relief Albania_Tender
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF
Njoftime
44