Shiko Profilin: Andi.83 - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
  • Andi.83's Avatar
    07.09.2022, 22:04
    Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 66 KM..........: 285.000 Shes makine Renault Clio, per pjese kembimi. Makina ka turbon e djegur dhe motorrin e prishur. Mund te shitet edhe me dokumenta. Siguracionin e ka deri ne Qershor 2023 taksa e paguar dhe koalidimin per 2 vjet. Makina ndodhet ne nje servis ne Maminas. Mirepres oferta.
No More Results
About Andi.83
Njoftime
14