Shiko Profilin: Salillari shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
  • Salillari shpk's Avatar
    29.09.2022, 15:08
    Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje PUNONJES SHERBIMI SECURITY (SHPSF). Te jete i paisur me Ēertifikate dhe Autorizim per mbajtje arme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit: 068 60 22 223
  • Salillari shpk's Avatar
    19.09.2022, 15:21
    Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER ELEKTRIK – MENAXHER HIDROĒENTRALI PĖRSHKRIMI I POZICIONIT TĖ PUNĖS Inxhinieri Elektrik ėshtė pėrgjegjės pėr menaxhimin e Hidroēentralit. DETYRAT KRYESORE: · Tė kryejė menaxhimin e HEC-it dhe personelit tė tij. · Tė kontrollojė sistemin e monitorimit. · Tė raportojė pranė OSHEE-s prodhimin e parshikuar · Tė ndjekė komunikimet zyrtare me ERE, OSHEE etj.. · Tė menaxhojė planin e mirmbajtjes/ remonteve. · Kontrollon dhe siguron qė forca punėtore punon duke zbatuar rregulloren e sigurimit Teknik. · Kryen funksione tė tjera tė pėrcaktuara nga Administratori i Pėrgjithshėm. KRITERET DHE AFTĖSITĖ E KERKUARA: · Tė ketė Diplomė nė Inxhinieri Elektrike. · Tė ketė mbi 3 vjet experiencė nė fushėn e menaxhimit tė HEC. · Tė njohė dhe tė punojė nė programin AutoCad, Microsoft Office. · Tė zotėrojė gjuhėn angleze. · Tė zotėrojė patente klasi B. · Mosha e kėrkuar deri 50 vjeē. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
No More Results
About Salillari shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355682055689
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.salillari.al
Njoftime
37