Shiko Profilin: Salillari shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
 • Salillari shpk's Avatar
  07.12.2022, 15:53
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, kėrkon tė punėsojė HEKURKTHYES. Tė interesuarit tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
 • Salillari shpk's Avatar
  22.11.2022, 12:46
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E GJEOTEKNIK DETYRAT KRYESORE: Mbledhja dhe analizimi i tė dhėnave gjeoteknike. Analizimi rreziqeve gjeologjike duke u siguruar qė ēdo faktor qė ndikon nė punimet inxhinierike te identifikohet dhe menaxhohet Kėshillim pėr procedurat e kėrkuara dhe pėrshtatshmėrinė e materialeve tė ndėrtimit Pėrdorimi i programeve kompjuterike tė specializuar pėr krijimin e modeleve analitike 2D dhe 3D Konsultimi i hartave gjeologjike dhe fotografive ajrore Asistimi nė hartimin e strukturave tė ndėrtuara, duke pėrdorur programe kompjuterike ose llogaritje te specializuara Planifikimi i hetimeve tė hollėsishme nė terren nepermjet sondimeve dhe analizave te mostrave Mbikėqyrja e hetimeve dhe formacioneve tokėsore Kėshillimi dhe testimi i njė sėrė materialesh ndėrtimore duke pėrfshirė rėrė, zhavorr, tulla dhe argjilė Analizimi i vendeve dhe projekteve pėr cėshtje tė ndjeshme ndaj mjedisit, si vend depozitime etj. KRITERET E KERKUARA: Tė ketė kryer master professional, Dega Gjeoteknike, nė Fakultetin e Inxhinierisė sė ndėrtimit. Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune. Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės angleze, ēertifikuar mbi nivelin B2. Tė zotėrojė programet computerike teknike: CAD, SAP, etj.. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  22.11.2022, 09:04
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune SPECIALIST HSE – INSPEKTOR I SIGURISE DHE SHĖNDETIT NĖ PUNĖ DETYRAT KRYESORE: · Pėrgjegjės pėr sigurinė teknike tė objektit si dhe zbatimin e tė gjitha standardeve qė kėrkohen si nga autoritetet shtetėrore ashtu edhe ato private. · Pėrgatit planin e sigurisė sė objektit. Pėrcakton objektivat dhe indikatoret e projektit pėr HSE. · Krijon listėn standard tė aseteve qė i nevojiten kantiereve pėr realizimin e detyrave HSE dhe i vendos ato nė preventivin e projektit. · Standardizon proēeset dhe proēedurat e kontrolleve sipas kėrkesave tė OSHAS 18001 dhe ligjit pėr sigurimin teknik, i implementon dhe i kontrollon ato. · Organizon mbledhjet e sigurisė mbi problematikat e kantierit. · Shqyrton raportet qė i vijnė nga kantieri. · Inspekton proēeset dhe procedurat e punės pėr tė bėrė tė mundur njė praktikė pune tė mirė pėr Sigurinė dhe Shėndetin nė Punė. KRITERET KRYESORE: · Tė ketė Diplomė tė Arsimit tė Lartė, ne Degė Inxhinierike. · Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė nė fushėn e sigurisė dhe shėndetit nė punė. · Tė ketė aftėsi shumė tė mirė nė programet Microsoft Office. · Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze. · Tė ketė aftėsi tė shkėlqyera komunikuese. · Tė ketė punuar me projekte tė huaja brėnda apo edhe jashtė vendit. · Tė jetė i pajisur me ēertificatė tė Pėrgjegjėsit tė Sigurisė dhe Shėndetit nė Punė (nga kompani tė licensura). · Tė ketė edhe ēertifikime tė tjera pėrgjatė karrierės si punonjės HSE qė kanė lidhje me kėtė fushė · Tė njohė mirė legjislacionin Shqipėtar pėr sigurinė dhe shėndetin nė punė. · Tė ketė Leje Drejtimi tė klasit B. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  18.11.2022, 13:53
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI DETYRAT KRYESORE Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore) Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs) Mosha e preferuar deri 45 vjeē Tė ketė mbi 5 vjet experience APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  16.11.2022, 11:42
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER GJEOLOG pėr kantier nė Berat. PĖRSHKRIMI I PUNĖS: Inxhinieri Gjeolog zbaton projektin qė do ti ngarkohet nga eprori me pėrpikmėri maksimale nė pėrputhje me rregulloren e sigurimit teknik, procedurat e punės dhe legjislacioni nė fuqi. DETYRAT KRYESORE: Kryen punet me lėndė plasėse me urdhėr pune tė lėshuar nga Drejtuesi Teknik. Kryen punime me lėndėt plasėse nė pėrputhje me pasaportėn teknike ose projektin teknik tė shpim-plasjes dhe rregulloren e Sigurimit Teknik. Drejton veprimtarinė e punimeve kapitale nėntokėsore pėr infrastrukturėn rrugore, si dhe objekte tė tjera me karakter civil. KRITERET E KĖRKUARA: Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Inxhinieri Gjeologjike dhe Miniera. Tė ketė eksperiencė pune tė paktėn 10 vite. Tė zotėrojė Leje Profesionale ne fushen e veprimtarise minerare, shfrytėzim dhe pėrpunim mineralesh. Tė ketė eksperiencė nė plasje. Tė ketė njohje tė shkėlqyera organizative, duke pėrfshire aftėsi pėr tė planifikuar punėn dhe vendosur prioritete Aftėsi pėr tė koordinuar punėn, projektet pėrkatėse dhe ruajtjen e konfidencialitetit. Aftėsi pėr tė punuar nė grup dhe pėr tė marrė iniciativė. APLIKIMI: Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  16.11.2022, 11:34
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER MEKANIK (HVAC) PĖRSHKRIMI I PUNĖS Supervizon zbatimin e projekteve tė sistemit HVAC. Bashkėpunon me Menaxherėt e Projektit dhe Inxhinierėt e Ndėrtimit pėr tė krjiuar apo modifikuar pararametrat e projektimit tė sistemit HVAC. Ndjek dhe merr pjesė nė mėnyrė tė vazhdueshme nė procesin e pėrgatitjes sė preventivave tė punimeve, kohėn nė tė cilėn do tė realizohet dhe stafi qė do punojė. Liston nė mėnyrė tė detajuar materialet dhe paisjet mekanike qė nevojiten pėr projektin, pėr tė cilat zhvillohet proēesi i tenderimit dhe i prokurimeve. Analizon sistemet dhe pajisjet e HVAC kur ėshtė e nevojshme pėr tė gjetur keqfunksionime ose jo efikasitet dhe krijon zgjidhje tė pėrshtatshme pėr tė optimizuar performancėn dhe pėr tė rritur efikasitetin e operimit. Realizon proēedurat e testimit tė projektimit dhe pajisjeve tė kontrollit pėr tė vlerėsuar me saktėsi produktet dhe pėr tė identifikuar fushat qė kėrkojnė modifikime dhe testime tė mėtejshme. Pėrgatit ose kordinon gjithė dokumentacionin e duhur tekniko – ligjor pėr marrjen e lejeve pėrkatėse nė institucionet vėndase. Harton dhe kontrollon situacionet mujore. Kujdeset pėr tė siguruar mirėmbajtien periodike tė sistemit tė instalimeve mekanike gjatė fazės tė shfrytezimit. Pėrpilon dhe koordinon punėn pėr pergatitjen e manualeve tė mirėmbajtjes tė instalimeve mekanike. Pėrgatitja e dosjes pėr lejet nė institucionet pėrkatėse, nė kohėn e duhur. Ndjek punimet e projekteve dhe plani MNZ. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė Diplomė Master nė Fakultetin e Inxhinierisė Mekanike (profili Industri). Tė pėrdorė mirė programet: Microsoft Office, Project, Autocad, Sap, Etap. Mosha e kėrkuar deri 45 vjeē. Tė ketė mbi 3 vite eksperiencė. Tė njohė gjuhėn angleze nė nivel tė lartė. Tė jetė i pajisur me Leje Drejtimi, kategoria B. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
No More Results
About Salillari shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355682055689
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.salillari.al
Njoftime
28