Shiko Profilin: allo.al - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
  • allo.al's Avatar
    07.11.2022, 11:16
    Vetem 1.5 km larg nga qendra e qytezes Nikiti ne Halkidiki te Greqis Shitet Vila me siperfaqe ndertimi 345 m2 dhe qe shtrihet ne nje hapsire prej 7000 m2 me pamje unike te lire ne drejtim te detit. Nė thelb janė 3 shtėpi. 2 apartamente perdhese me ndarje dhe nje apartament ne katin e 1 me 3 dhoma, sallon i madh me kuzhine dhe oxhak energjetik. Dhomat e bollshme, sauna, kuzhine-kuzhine e vecuar dhe te gjitha te rrethuara nga shume metra tarrace dhe ballkon. 3 hyrje tė ndryshme (njė pėr ēdo vendbanim), garazh-magazin nėntokėsor tė veēantė, shtėpi qensh, wc jashtė , pus privat me ujė vaditės. Brenda 7 hektarėve, me lėndinė tė pjerrėt tė sheshtė dhe shtruar, me sistem ujitjeje automatike, ndriēim kopshti nėntokėsor, bbq, belveder, etj.Prona ėshtė nė fakt njė hotel me ēelės nė dorė (BnB) ose alternativė njė hapėsirė ​​eventesh (private party,ose organizime te ndryshme private) nė njė nga zonat mė tė dashura tė gadishullit tė Sithonia (kėmba e dytė) dhe nė njė vend kryesor pasi lidh plazhet e Vourvourou dhe Porto Koufos me ato tė Marmaras dhe Porto Karas. Nėse jeni njė investitor serioz nė industrinė e turizmit, ia vlen ta vizitoni. Largėsia nga deti: 1.5 kilometra Largėsia nga qėndra e fshatit: 300 metra Largėsia nga aeroporti i Selanikut 100 km Cel. : 00306994867940
  • allo.al's Avatar
    30.10.2022, 19:56
    Shitet vile luksoze me siperfaqe totale 292 m2 - nė periferi te Selanikut ne zonėn Thermi - shtrihet nė njė truall prej 465 m2. (me faktor ndertimi 1 ku mund te ndertohet akoma). Vila eshte 3-katėshe, ėshtė e rrethuar nga njė kopsht shumė i bukur dhe i mirėmbajtur dhe me shumė ballkone dhe pamje te lire nga te gjitha anet.Kati 0 Perbehet nga nje siperfaqe perdhese prej 105 m2. e cila ėshtė e ndarė nė 60 m2. dhe perkatesisht 45 m2 me sallon, kuzhine, banjo dhe dhome gjumi,dhe 45 m2. e tjera ndodhet palestra, sauna, depo dhe parkingu i brendshėm. Kati I 1 ka nje siperfaqe prej 105 m/2 ku ndodhet nje sallon I madhe bashk me guzhinen dhe nje wc. Ndersa Kati I 2 i rezidencės pėrbėhet nga 3 dhoma gjumi dhe dy tualete, njė hapėsirė ​​qė pėrdoret si lavanderi dhe njė shkallė qė tė ēon nė papafingo. Dhoma e gjumit master ka banjėn e saj. Banesa ngrohet me gaz natyror dhe oxhak. Eshte ndertim i shkelqyer dhe eshte nje vend ideal per te qendruar per ata qe kerkojne nje cilesi te vecante jete afer qytetit por ne te njejten kohe larg tije. Me akses tė lehtė nė qendrėn e Thermit dhe Selanikut, zona ku ndodhet vila i ofron te gjitha facelitetet si: banka, kafene, shkolla, supermarkete, qendra mjekėsore, zona mbulon tė gjitha nevojat dhe dėshirat e pėrditshme tė banorėve tė saj. Blerja e kesaj Prone ofron Mundesin e perfitimit te Gold Visa . Cel. : 00306994867940
No More Results
About allo.al
Shteti:
Shqipėri

kartvizita

Edit Value

Prona te ndryshme ne Shitje ne zonen e Halkidikis ne Greqi.
📌 Halkidiki Home
📱 +306994867940
☎️ +302371052363
http://www.HalkidikiHome.gr
Home Page
http://www.prona24.al
Njoftime
23