WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  13.09.2023, 16:33
  MEDJUGORE – UJEVARAT E KRAVICES – MOSTAR –– 2 Ditė (1 Natė) Nisje 23 Shtator / 7, 21, Tetor VIZITOJME Mostar Medjugore Ujevarat e Kravices . NISJET JANE NE DATAT SI ME POSHTE MUAJI SHTATOR Nisje 23 Shtator — 2 Dite (1 Nate) — Cmimi 69€ MUAJI TETOR Nisje 7 Tetor — 2 Dite (1 Nate) — Cmimi 69€ Nisje 21 Tetor — 2 Dite (1 Nate) — Cmimi 69€ Akomdodimi ne hotel 4 Yje ne qender te Medjugores dhe prane katedrales se madhe te qytetit SOLE TRAVEL & TOURS Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 50 metra perpara se te shkoni tek "Hotel Colosseu " kur vini nga qendra e Tiranes, Tirana, Albania E-mail: soletravel@hotmail.com Phone: +355 4 2230668 Mob: +355 69 6056944/696153704 Web: https://soletravelandtours.com/ NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET 1. Transporti sipas pogramit me vajtie – ardhje dhe te gjitha shetitjet 2. Akomodimi per 1 nate ne hotel 4 Yje ne qender te Medjugores 3. Mengjesi ne restorantin e hotelit 4. Darka ne restorantin e hotelit 5. Guida (shoqeruesi) . NĖ ĒMIM NUK PĖRFSHIHET Vaktet si dreka Biletat e hyrjes ne muze dhe parkun natyror te Kravices .
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  13.09.2023, 16:31
  Paris dhe Disneyland, - 4 Ditė €599, Nisja mė 29 Shtator, - 4 Ditė €529, Nisja mė 13 Tetor, - 4 Ditė €519, Nisja mė 27 Tetor, - 4 Ditė €499, Nisja mė 26 Nėntor. Vizitohen: 3 Ditė tė plota nė Paris dhe Disneyland Fjetje 3 Net nė Paris. Hyrja nė Parkun Disneyland. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi Tiranė - Paris - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  13.09.2023, 16:24
  Udhėtim nė Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditė €549, Nisja mė 1, 22 Tetor. Vizitohen: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm, Gottenborg, Helsingborg, Helsingor. Fjetje: 1 natė nė Stokholm, 1 natė nė Örebro, 1 natė nė Oslo, 1 natė nė Kopenhagen. Mėngjeset nė Hotele. Fluturimi Tiranė - Stockholm dhe Malmo - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus sipas programit. Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  31.08.2023, 13:19
  PARIS – AMSTERDAM – BRUKSEL – ROTERDAM – HAGE – DORTMUND — 5 Dite (4 Nete) Nisje 18 Shtator VIZITOJME Paris Bruksel Amsterdam Roterdam Hage Dortmund Takimi nė aeroportin e Tiranės me shoqėruesin 2 orė pėrpara fluturimit. Fluturimi direkt Tiranė – Dortmund. Nisja nė orėn 06:10 nga aeroporti i Tiranės. Mbėrritja nė Dortmund nė orėn 08:50. Pas procedurave te check ndalese per te vizituar qendren e Dortmundit. Pas vizites vazhdimi udhetimit per ne Amsterdam. Mberrijta ne Amsterdam dhe vizitė panoramike e qytetit ku do te keni mundėsinė te vizitoni pjesėn e vjetėr dhe tė re tė Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada mė e bukur e Sheshit Magna. Vizitė nė muzeumin Rijks nė Amsterdam, Shtėpitė tregtare tė shekullit tė 17-tė dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Akomodimi ne hotel ne Amsterdam dhe mbremje e lire per te shijuar jeten e nates te kryeqytetit . KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME MUAJI Nisje 18 Shtator — 5 Ditė (4 Netė) — Cmimi 639€ Akomdodimi nė hotel nė Paris 2 netė, Amsterdam 2 netė Dita 2: HAGE – ROTERDAM – AMSTERDAM Mėngjesi nė Hotel. Pas vizites se Amsterdamit, nisja pėr vizitė nė Hagė ku vizitohen: Parlamenti dhe Pallati i Paqes. Vazhdimi me pas i udhetimit ne Roterdam, ku ndalojme per te vizituar portin e vjeter Oude Haven Kthimi ne Amsterdam pasdite dhe mbremje e lire per te shijuar jeten e nates te qytetit Fjetia ne Asmterdam DITA 3: BRUKSEL – PARIS Mengjesi ne hotel. *Pas mengjesit ne hotel nisja drejt Brukselit. Vizite panoramike e qytetit ku vizitohen: Sheshi mė i bukur i Brukselit Grand Place, Shtatorja Kineze dhe Kulla Japoneze, Katedralja e Shėn Mikelit, Rezidenca Mbretėrore, Parlamenti, Pallati i Drejtėsisė, Godinat kryesore te Qeverise etj. *Vazhdimi udhetimit per ne Paris dhe akomodimi ne hotel Fjetia ne Paris Dita 4: PARIS Mengjesi ne hotel. Ne shoqerine e guides do te fillojme viziten ne nje nder pallatet me te perfolura per skandalet politike e dashurore, me muzeumet dhe veprat e artit me te shtrejtat, aty ku kopshtet jane nje veper arti e admiruar nga miliona njerez, nje nder vendet ku ne historine boterore jane nenshkruar kontrata shume te rendesishme si ajo e mbarimit te luftes se pare Boterore, ne Pallatin Mbreteror, ne VERSAILLES. Vizita e rradhes do te jete Harku i triumfit i ndjekur nga Piaca Trocadero nga ku jane marre pamjet te bukura te kulles Eiffel, ku zhvillohet pasarela e javes se modes se larte ne Paris. Nga Trocadero, vazhdojme diten me nje nder parqet me te bukura te Parisit, Kopshtet e Luxembourg, dhe me pas drejtohemi ne te mrekullueshmen e madheshtoren Katedralen Notre-Dame per te vizituar nje nder objetket turistike me te njohur nga ku u frymezuar edhe Viktor Hygo per romain e tij. Me pas me deshiren e grupit mund te zhvillojme nje udhetim te mrekullueshem per te soditur madheshtine e veprave te shumta te Parisit ne lumin Sena, me anije. Dita jone ne Paris perfundon duke vizituar nje nder veprat me te perfolura, me te pelqyera por dhe te kritikuara, me objetin me te fotografuar ne bote TOUR EIFFEL dhe parku Champ De Mars. Fjetia ne Paris Dita 5: PARIS Mengjesi ne hotel. Turi fillon me vizite ne Champs Elysee ,The Petit Palais , Elysee Palace ( Presidenca e sotme e Frances ) , Place de la Concorde , Ura Pont Alexandre III ura nder me e bukur e parist dhe e zbukuruar me statuja ari , Marigny Teater dhe Le Pavillon Elysee Te nje nder me te vjetrit si dhe nje nder krenarit e gastronomis francese me 3 yje Michelin. Transferta me pas tek La Defence, ne distriktin e dyqaneve me te famshem te Parisit per shopping Pasdite transferta per ne aeroportin e Beauvais per fluturimi direkt Paris – Tirane. Nisja ne oren 21:25 nga Parisi dhe mberritja ne Tirane ne oren 23:55 NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė – Dortmund & Paris – Tiranė. 2. Transfertat dhe Shėtitjet me autobus sipas programit. 3. Akomodim nė hotel pėr 2 netė nė Amsterdam, dhe 2 netė nė Paris 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). . NĖ ĒMIM NUK PĖRFSHIHET 1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubriken perfshihet ne cmim 2. Drekat dhe Darkat 3. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. 4. Taksa lokale e cila paguhet ne recepsion SHENIME: ►Duhet tė dini se: ——————————————————- Nisja do tė bėhet si me poshte: ➤ Nga aeroporti Nene Tereza, ku duhet te paraqiteni minimumi 2 ore perpara ——————————————————- DOGANA 1) Pashaporte me vlefshmeri minimumi 6 muaj 2) Nuk duhet te keni kaluar ne 6 muaj e fundit me shume se 90 dite qendrimi ne vendet e BE ——————————————————- INFORMACIONE ► Akomodimi ne dhome teke (sngle) ėshtė me ekstra pagesė ne vlerėn 50% mbi ēmimin pėr person. ► Nėse krevati nuk do tė jetė dopjo, atėherė do tė jenė dy krevate teke tė bashkuar. ► Nėse shtrati pėr personin e tretė/katėrt nuk do jetė standart, atėherė do jetė sofa bed (shtrat i shtuar nė dhomė). ► Operatori Turistik nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj. ► Nėse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhėton pa praninė e njėrit ose asnjėrit prej prindėrve, ju nevojitet prokurė e noterizuar nė gjuhėn angleze. ► Ekziston mundėsia qė disa nga pėrmbajtjet e hotelit/udhėtimit tė mos jenė aktualisht nė funksion pėr shkak tė rrethanave objektive, tė cilat operatori nuk mund tė ndikojė. ► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, eskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje. Per cdo ndryshim ne lidhje me keto aktivitete, klienti lajmerohet perpara kryerjes se sherbimit.
No More Results
About Sole Travel & Tours
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Sole Travel & Tours
Celular/Mobil:
+355696153704
Adresa:
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 m mbi bllokun e Ambasadave (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)
Telefon:
355 042230668
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi

kartvizita

Edit Value
SOLE TRAVEL & TOURS
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
E-mail: soletravel@hotmail.com
Phone: +355 4 2230668
Mob: +355 696153704

Web: soletours.com
Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414