WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
No Recent Activity
About artemismedik
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Mjeksi
Specifikat/Specializimi:
Nė Artemis, ne jemi tė pėrkushtuar tė ofrojmė pajisje mjekėsore me cilėsi tė lartė pėr profesionistėt dhe institucionet tė kujdesit shėndetėsor nė Shqipėri dhe Kosovė.

Sigurojme aprate cilesore si, Scaner, Rezonance Magnetike, Rontegen (RO) Grafi Kompjuterike, Eko Abdominale & Kardiake, EKG, Vegla Kirurgjikale, etj.

Me njė gamė tė gjerė tė pajisjeve tė reja dhe tė pėrdorura nė dispozicion, ne ofrojmė zgjidhje tė pėrballueshme qė plotėsojnė nevojat e ēdo buxheti.
Home Page
https://artemis.al/
Njoftime
2