970 HP gjej pune premium
Tab Content
Imp's Activity
About Me
Tab Content
 • Imp's Avatar
  08.12.2023, 15:56
  Kerkohet Agjent Shitje Per Zonen Veri - Lindje, Paga 70.000 Leke Kerkohet: Te zoteroj patente te klasit B Te njoh zonen Veri -Lindje Eksperience pune Te jete i komunikueshem dhe korrekt Ofrohet: Paga: 70.000 leke + bonuse Orari: 08:30 - 17:00 Makina e sigurar nga Kompania Te interesuarit te kontaktojne ne: 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  08.12.2023, 13:52
  Kerkohet Shofer Fugoni Per Shperndarje Te Produkteve Ushqimore, Paga 70.000 Leke, Tirane Kerkohet: - Te disponoj patente te klasit B - Te jete i komunikueshme dhe korret - Te kete eksperience te meparshme Ofrohet: Paga: 70.000 leke Orari: 08:00 - 16:30 Makina sigurohet nga kompania Adresa: Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  08.12.2023, 12:42
  Tirane, Kerkohet Menaxher/e Webi, Paga 60.000 Leke + Bonuse Kerkohet: Pėrditėsimi dhe pėrmirėsimi i pėrmbajtjes sė strukturės sė webit. • Testimi i ndryshimeve dhe sigurimi i funksionimit tė drejtė. • Postimi i pėrmbajtjes tė re nė Web, pėrfshirė artikuj, fotografi, video, etj. Marketing Online ne Social Media + Google Ads. • Menaxhim Webi i me perparshem. • Preferohet Shopify. Ofrohet: Paga: 60.000 leke Bonuse ne varesi te shitjeve Orari: 07:45 - 15:45, e shtuna 08:00 - 13:00 E diela pushim Adresa: Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  07.12.2023, 15:04
  Kerkohet Operator/e Turistik/e Me Eksperience, Paga 80.000 - 120.000 Leke - Te kete eksperience pune ne kete pozicion pune - Mosha: + 30 vjec - Te njoh shume mire gjuhen angleze - Te njoh programin Amadeus Ofrohet: -Paga; 80.000 - 120.000 leke - Kushte shume te mira pune Adresa: Pazari Ri Kontakt: 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  07.12.2023, 13:18
  Tirane, Kerkohet Agjente Shitje (F), Paga 60.000 Leke + Perqindje Kerkohet: Arritjen e objektivave te shperndarjes ne klientet dhe zonat e targetuara Ruajtjen e marredhenieve te mira me klientet Raportimin e shitjeve ditore te Supervizori i Shitjeve Monitorimi i tregtimit, mbledhja e informacionit dhe raportimi Ofrohet: Paga: 60.000 leke + perqindje Fundjava pushim Adresa: Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit: 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  05.12.2023, 15:57
  Tirane, Kerkohet Farmaciste, Paga 70.000 Leke, Me Turne Te Alternuara Kerkohet: - Te jete e komunikueshme - Te kete perfunduar studimet perkatese Ofrohet: Paga: 70.000 leke Orari: 08:00 - 15:00 / 14:00 - 21:00 Me turne te alternuara E diela pushim Adresa: Don Bosko Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  05.12.2023, 15:24
  Vlore, Kerkohet Te Punesohet DADO 24 Ore, Ushqim Dhe Komodim Te Perfshira, Paga 80.000 - 100.000 Leke Kerkohet: - Te jete e rregullt dhe e komuikueshme - Te kete eksperience te meparsheme Ofrohet: - Paga; 80.000 - 100.000 leke - Te jetoj me familjen - Ushqimi dhe akomodimi te perfshira Adresa: Vlore Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  05.12.2023, 13:28
  Kerkohet Te Punesohet Graphic Designer, Paga 80.000 Leke Kerkohet: Eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra qe i permbahen ketij profili. Njohje e padiskutueshme e programeve Adobe Illustrator, Photoshop, Corel Draw, etj. Nje portofol te puneve te ndryshme. Gjuhe e huaj Anglisht. Ofrohet; Paga: 80.000 leke Kushte shume te mira pune Adresa: Prane City Park Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  05.12.2023, 11:39
  Kerkohet Te Punesohet Stiliste, Paga 50.000 Neo + 5000 Leke Veshje, Tirane Kerkohet: • Hulumtoni dhe analizoni tendencat e modės, ndikimet kulturore dhe kėrkesat e tregut pėr tė zhvilluar koncepte kreative tė dizajnit. • Bashkėpunoni me krijuesit e modeleve dhe makinistėt e mostrave pėr tė pėrkthyer skicat e dizajnit nė modele fizike • Zgjidhni copen dhe materialet tė pėrshtatshme pėr ēdo dizajn, duke marrė parasysh faktorė tė tillė si komoditeti, qėndrueshmėria dhe estetika. • Krijoni specifikime tė hollėsishme teknike, duke pėrfshirė matjet, teknikat e ndėrtimit dhe udhėzimet e qepjes, pėr tė udhėhequr ekipet e prodhimit • Punoni ngushtė me ekipet e prodhimit pėr tė siguruar ekzekutimin e saktė tė koncepteve tė projektimit gjatė procesit tė prodhimit. • Komunikoni me furnitorėt, prodhuesit dhe shitėsit pėr tė marrė materialet dhe pėr tė mbikėqyrur afatet kohore tė prodhimit. Ofrohet: • Paga 50.000 neto + 5.000 veshje. • Bonuse ne baze te perfomances. • E hene -E premte 07:45 - 15:45 • Nje e shtune 08:00 -13:00 nje e shtune pushim. • E diela pushim. • Komunikim i hapur dhe i vazhdueshėm. • Ne te japim hapėsirė pėr zhvillimin e ideve. • Puna nė ekip me strukturė organizative: ne mbėshtesim, frymėzojmė dhe nxitim njėri-tjetrin. Adresa: Prane City Park te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  05.12.2023, 11:05
  Tirane, Kerkohet Medrep, Paga 70.000 Leke Kerkohet: -Te kete eksperience ne depo farmaceutike dhe shperndarje mallrash -Te dije gjuhe angleze -Te zoteroje petente e klasit B Ofrohet: -Paga: 70.000 leke -Orari: 08.00 - 16.30 -Kushte shume te mira Adresa: Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  04.12.2023, 17:45
  Kerkohet Punonjese Pastrimi Kimik, Paga 60.000 Leke Kerkohet: -Kandidatja duhet te jete e rregullt dhe e komunikueshme -Preferohet me eksperiene pune Ofrohet: Paga: 50.000 - 60.000 leke Orari: 08:00 - 14:00 / 14:00 - 20:00 (me turne) E diela pushim Adresa: Sheshi Willson Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  04.12.2023, 17:16
  Kerkohet Sanitare Shtepie, 4 Dite Ne Jave, Paga 35.000 Leke Kerkohet: Te jete e sjellshme dhe e komunikushme Ofrohet: -Paga: 35.000 leke - Orari: 09.00 - 15:00 - 4 dite ne jave pune (6 ore ne dite) Adresa: Delijorgji, Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  30.11.2023, 14:46
  Tirane, Kerkohet Edukatore Kopshti, Paga 60.000 Leke Neto + Siguracione Kriteret: ✔️Te kete perfunduar arsimin perkates ✔️Te kete eksperience te meparshme Ofrohet: ✔️Paga 60.000leke neto + siguracione ✔️Orari 08.30-17.00 (e shtuna 08.00 - 13.00 ✔️Ofrohen kushte shume te mira pune 📍 Adresa: Ali Demi, Tirane
 • Imp's Avatar
  30.11.2023, 14:45
  Tirane, Kerkohet Edukatore Kopshti, Paga 60.000 Leke Neto + Siguracione Kriteret: ✔️Te kete perfunduar arsimin perkates ✔️Te kete eksperience te meparshme Ofrohet: ✔️Paga 60.000leke neto + siguracione ✔️Orari 08.30-17.00 (e shtuna 08.00 - 13.00 ✔️Ofrohen kushte shume te mira pune 📍 Adresa: Ali Demi, Tirane
 • Imp's Avatar
  30.11.2023, 14:27
  Tirane, Kerkohet Edukatore Cerdhje Me Profil Infermierie, Paga 55.000 Leke Neto + Siguracione Kriteret: ✔️Te jete me profil infermiere ✔️Te kete eksperience te meparshme Ofrohet: ✔️Paga 55.000leke neto + siguracione ✔️Orari 08.30-17.00 (e shtuna 08.00 - 13.00 ✔️Ofrohen kushte shume te mira pune 📍 Adresa: Rr. Dibres, Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  29.11.2023, 16:07
  Kerkohet Menaxhere Showroomi Me Eksperience, Paga 80.000 - 100.000 Leke Kriteret: ✔️Te kete eksperience pune ne menaxhim stafi ✔️Te jete korrekte dhe serioze ✔️ Mosha: +30 vjec Ofrohet: ✔️Paga: 80.000 - 100.000 leke ✔️Orar i plote pune ✔️Transporti i siguruar 📍 Adresa: Autostrata Tirane - Durres Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  27.11.2023, 16:34
  Durres, Kerkohet Inxhinier Prodhimi, Paga 100.000 - 120.000 Leke Kerkohet: -Tė ketė mbaruar studimet nė Inxhinieri Mekanike, Mekatronike, Ndėrtimi apo degė tė ngjashme; -Tė ketė eksperiencė nė supervizim prodhimi konstruksionesh tė ndryshme, apo ndjekje/zbatim projektesh; -Tė ketė aftėsi tė kuptojė dhe zbatojė skica apo skeda tė ndryshme prodhimi; -Tė njohė nė mėnyrė profesionale tė paktėn njė program inxhinierik pėr punime 2D, 3D (AutoCAD, SolidWorks, Sketchup, SAP, CREO Elements etj.); -Preferohet me eksperiencė nė menaxhim stafi dhe krijim ekipesh pune; -Preferohet tė ketė liēensė si psh. pėr Sigurinė nė Punė, Saldime, -Punime elektrike, Punime nė lartėsi etj; -Aftėsi shumė tė mira nė komunikim; Aftėsi pėr zgjidhje teknike; -Tė ketė integritet dhe pėrkushtim ndaj punės. Ofrohet: -Paga: 100.000 - 120.000 leke - Orari: 08:30 - 17:00 -Adresa: Durres Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  24.11.2023, 15:10
  Tirane, Kerkohet Inxhinier Ndertimi, Paga 150.000 - 200.000 Leke Kriteret: ✔️Te kete eksperience 5 vite ne zbatim, objekte civile ✔️ Te kete njohuri shume te mira te programeve baze inxhinierike Ofrohet: ✔️Paga 150,000-200,000 leke ✔️Orari i plote ✔️1 dite ne jave pushim 📍Tirane - Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  24.11.2023, 11:02
  Kerkohet Magazinier Ne Terren, Paga 60.000 Lek Kriteret: ✔️Te kete aftesi shume te mira komunikuese ✔️Te krijoje marredhenie te mira me koleget dhe te punoje ne grup. ✔️ Te njoh programet baze te kompjuterit ✔️ Puna konsiston ne 3 kantiere ✔️ Te disponoje patente te klasit B Ofrohet: ✔️Paga: 60,000 leke ✔️ Orari: 07.00 - 15.00 ✔️E diela pushim ✔️Mosha: + 27 vjec 📍 Tirane
 • Imp's Avatar
  24.11.2023, 10:33
  Kerkohet Menaxher Shitjesh Ne Terren, Paga 80.000 - 100.000 Leke Kriteret: ✔️Te kete eksperience te meparshme ✔️Te jete person i perkushtuar ✔️Te jete korrekt dhe serioz Ofrohet: ✔️Paga 80.000 - 100.000 leke ✔️1 dite ne jave pushim ✔️Orari: 08.00 - 17.00 ✔️Mosha: +27 vjec 📍Tirane
 • Imp's Avatar
  23.11.2023, 16:22
  Tirane, Kerkohet Drejtoreshe Kopshti Me Ekperience, Paga 80.000 - 120.000 Leke Kriteret: ✔️Te jete diplomuar per cikel te ulet ose parashkollor ✔️Te kete eksperience ne profesion dhe drejtim ✔️Te jete e perkushtuar dhe e orientuar drejt rezultateve Ofrohet: 🔸Paga 80.000 - 120.000 Leke 🔸Orar 08.00-16.00 🔸Festat zyrtare pushim Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  23.11.2023, 16:02
  Kerkohet Te Punesohet Mirbajtes Hoteli, Paga 60.000 - 80.000 Leke + Siguracione Kriteret: ✔️Kandidati duhe te jete njohes i gjuhes angleze ✔️Te jete i komunikueshem Ofrohet: ✔️Paga 60.000 - 80.000 leke + siguracione ✔️Orari i plote ✔️Kushte te mira pune 📍 Adresa: Shkembi Kavajes Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  23.11.2023, 11:14
  Tirane, Kerkohet Recepsionist, Paga Duke Filluar Nga 50.000 Leke Kriteret: ✔️Kandidati duhe te jete njohes i gjuhes angleze ✔️Te jete i komunikueshem Ofrohet: ✔️Paga 50 000 leke ✔️Orari i plote ✔️Kushte te mira pune 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  22.11.2023, 13:53
  Kerkohet Specialiste Finance, Paga 120.000 - 150.000 Leke, Tirane Kriteret: ✔️Te kete eksperience mbi 5 vite ✔️Te kete njohuri ne programe financiare Ofrohet: ✔️Paga 120.000 - 150.000 leke ✔️Orari i plote ✔️Ofrohen kushte shume te mira pune 📍 Adresa: Tirane Te interesuarit te kontakojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  22.11.2023, 12:53
  Kerkohet Konsulente Shitje, Paga 60.000 - 80.000 Leke, Tirane Kriteret: ✔️Te kete eksperience pune ✔️Te jete korrekte dhe serioze Ofrohet: ✔️Paga 60.000 - 80.000 leke ✔️Orari me turne te alternuara ✔️Transporti i siguruar 📍 Adresa: Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  22.11.2023, 12:14
  Kashar, Kerkohet Agjent Shitje Per Produkte Ushqimore, Paga 60.000 - 80.000 Leke Kriteret: ✔️Aftėsi tė mira organizative dhe negociuese; ✔️Njohuri tė mira tė pėrdorimit tė paketės office; ✔️ Te kete patente te klasit B ✔️Eksperience pune Ofrohen: ✔️Kushte te mira pune ✔️Orari 8.00-16.030 ✔️E diela pushim ✔️Paga: 60.000 - 80.000 leke 📍Adresa: Kashar, Tirane
 • Imp's Avatar
  22.11.2023, 11:10
  Kerkohet Asistente Shitje, Paga 45.000 Leke + Bonuse, Tirane Kriteret: ✔️Te jete e rregullt dhe serioze ✔️Te kete afesi komunikimi dhe aftesi bindese Ofrohet: ✔️Orari i punes me turne 08.00-14.30 dhe14.30-21.00 ✔️Paga 45 000 Leke + bonuse ✔️1 dite ne jave pushim 📍Adresa: Tirane Te interesuarit te kotakojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 17:56
  Kerkohet Agjent Shitjesh Ne Terren, Paga Baze + %, Tirane Kriteret: ✔️Aftėsi tė mira organizative dhe negociuese; ✔️Njohuri tė mira tė pėrdorimit tė paketės office; ✔️ Te kete patente te klasit B ✔️Eksperience pune Ofrohen: ✔️Kushte te mira pune ✔️Orari 8.00-17.00 ✔️E diela pushim ✔️Paga baze + % 📍Adresa: Komuna Parisit, Tirane
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 17:35
  Kerkohen Shitese Ne Showroom Per Turnin E Dyte, Paga Baze + %, Tirane Kriteret: ✔️Te jete e rregullt dhe serioze ✔️Te kete afesi komunikimi dhe aftesi bindese ✔️ Kusht: Eksperienca e punes Ofrohet: ✔️Paga baze + % ✔️Turni i dyte ✔️E diela pushim 📍 Komuna Parisit, Tirane Te interesuarit te kontaktojn ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 17:13
  Kerkohet Te Punesohet Dado, Paga 50.000 Leke + Siguracione, Kodra Diellit, Tirane Kriteret: ✅Te jete me eksperience te mepareshme ✅Te jete korrekte dhe e komunikueshme Ofrohet: ✅Orari: 08:30-15:30 (e diela pushim) ✅Paga: 50.000 leke ✅Kushte te mira pune 📍Adresa: Kodra Diellit Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 16:42
  Kerkohet Menaxher Marketingu, Paga 60.000 Leke Neto + Bonuse, Tirane KERKOHET: – Te kete aftesi te mira komunikuese – Te jete pergjegjes per respektimin e afateve - Te kete eksperience pune mbi 2 vite – Pergjegjes ne krijimin e imazhe grafike me qellime promocionale – Pergatitja e kalendarit dhe mbarevajtja e postimeve ne rrjetet sociale OFROHET: - Paga: 60.000 leke neto + bonuse - Orari: 08.00 - 17.00 - Adresa: Komuna Parisit, Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 16:26
  Tirane, Kerkohet Inxhinier Elektrik, Paga 60.000 - 80.000 Leke E Negociueshme Kriteret: ✔️Te kete mbi 3 vite eksperience ✔️Te jete korrekt dhe i pergjegjshem Ofrohet: ✔️Paga 60.000 - 80.000 leke e negocieshme ne baze te eksperiences ✔️Orar i plote pune ✔️Kushte te mira pune Adresa: Komua Parisit, Tirane Te interesurit te kontaktojne ne numrin 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  21.11.2023, 16:17
  Kerkohe Magazinier, Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke, Tirane Kriteret: ✔️Te kete aftesi shume te mira komunikuese ✔️Te krijoje marredhenie te mira me koleget dhe te punoje ne grup. ✔️ Te njoh programet baze te kompjuterit ✔️ Avantazh eksperienca ne fushen e nderitimit ose materaleve elektrike ✔️ Te disponoje patente te klasit B Ofrohet: ✔️Paga: 60,000 leke ✔️ Orari: 08.00 - 17.00 ✔️E diela pushim ✔️Kushte shume te mira pune 📍 Komuna Parisit, Tirane Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  20.11.2023, 17:33
  Hungari, Kerkohen 2 Ustallare Ndertimi (SPECIALIST, SISTEMI KAPOTE ), Paga 2000 Euro, Ushqimi Dhe Akomodimi Te Perfshira Kriteret: ✔️Te jene te rregullt dhe korrekt ✔️Te kene eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga 2000 euro ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohen letra 1-2 vjecare ✔️Akomodimi dhe ushqimi te perfshira 📍 Adresa: Budapest, Hungari Te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355694838108
 • Imp's Avatar
  20.11.2023, 17:28
  Hungari, Kerkohen 2 HEKURLIDHES, Paga 2000euro, Akomodimi Dhe Ushimi Te Perfshira Kriteret: ✔️Te jete i rregullt dhe korrekt ✔️Te kene eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga 2000 euro ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohen letra 1-2 vjecare ✔️Akomodimi dhe ushqimi te perfshira 📍 Adresa: Budapest, Hungari Te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355694838108
 • Imp's Avatar
  20.11.2023, 17:22
  Hungari, Kerkohen 4 Ustallare Ndertimi (SPECIALISTE), Paga 2000 Euro, Ushqimi Dhe Akomodimi Te Perfshira Kriteret: ✔️Te jete i rregullt dhe korrekt ✔️Te kene eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga 2000 euro ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohen letra 1-2 vjecare ✔️Akomodimi dhe ushqimi te perfshira 📍 Adresa: Budapest, Hungari Te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355694838108
 • Imp's Avatar
  20.11.2023, 10:39
  Kerkohet Kamarier/e, Paga 40.000 Leke, Laprake Kriteret: ✔️Preferohet te kete eksperience pune ne pozicione te ngjashme ✔️Te sherbeje me miresjellje dhe etike te larte Ofrohet: ✔️Paga 40.000 leke ✔️Orari:06.30 -15.00 ✔️1 dite ne jave pushim 📍 Adresa: Laprake Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  17.11.2023, 16:49
  Tirane, Kerkohet Te Punesohet Recepsionist, 50.000 Leke Kriteret: ✔️Kandidati duhe te jete njohes i gjuhes angleze ✔️Te jete i komunikueshem Ofrohet: ✔️Paga 50 000 leke ✔️Vetem per turnin e dyte ✔️Kushte te mira pune 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  16.11.2023, 18:58
  Itali, Kerkohen Punonjes Ne Fushen E Ndertimit Dhe Pyjeve(druvar), Mundesi Kontrate 1 Vjecare Kerkohet: ✔️Te jete i rregullt dhe korrekt ✔️Preferohet me eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga e kenaqshme ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohet kontrate 1 vjecare ✔️Akomodimi i perfshire Te interesuarit te kontaktojne ne Whatsapp +393404523880
 • Imp's Avatar
  16.11.2023, 11:11
  Hungari, Kerkohen 3 Ustallar Ndertimi (SPECIALIST), Paga 2000 Euro, Ushqimi Dhe Akomodimi Te Perfshira Kriteret: ✔️Te jete i rregullt dhe korrekt ✔️Preferohet me eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga 2000 euro ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohen letra 1-2 vjecare ✔️Akomodimi dhe ushqimi te perfshira 📍 Adresa: Budapest, Hungari Te interesuarit te kontaktojne ne 069 82 40 640
 • Imp's Avatar
  16.11.2023, 10:40
  Hungari, Kerkohen 2 HEKURLIDHES, Paga 2000euro, Akomodimi Dhe Ushimi Te Perfshira Kriteret: ✔️Te jete i rregullt dhe korrekt ✔️Preferohet me eksperience te meparshme ne kete fushe Ofrohet: ✔️Paga 2000 euro ✔️Kushte te mira pune ✔️Ofrohen letra 1-2 vjecare ✔️Akomodimi dhe ushqimi te perfshira 📍 Adresa: Budapest, Hungari Te interesuarit te kontktojne ne 069 82 40 640
 • Imp's Avatar
  15.11.2023, 10:42
  Kerkohet Te Punsohet Recepsionist/e, Tuni I Dyte, Paga 40.000 Leke, Tirane Kriteret: ✔️Preferohet me eksperience te mepareshme pune ne kete profil ✔️Te jete e/i komunikueshem Ofrohet: ✔️Paga 40 000 leke ✔️Orari 15.00 - 22.00 ✔️Kushte te mira pune 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 17:32
  Kerkohen Operator (Sherbim Klienti) Ne Gjuhen Italiane, Paga 70.000 Leke Kerkohet: ✔️Njohuri te shkelqyera te gjuhes italiane ✔️Aftesi te mira komunikimi Ofrohet: ✔️Paga 650 Euro ✔️Orari 9.00-18.00 ✔️Fundjava pushim 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 15:25
  Kerkohet Perfaqesues Shitjesh, Paga 60.000 - 100.000 Leke, Prane TEG Kerkohet: ✔️Te kete eksperience te meparshme ✔️Te jete person i perkushtuar ✔️Te jete korrekte dhe serioze Ofrohet: ✔️Paga 60.000 - 100.000 leke ✔️Orari me turne te alternuara ✔️1 dite ne jave pushim 📍Prane TEG, Tirane 📞 Te interesuarit te kontaktojne ne 069 27 51 730
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 13:44
  Tirane, Kerkohet Koordinatore, Paga 70.000 - 100.000 Leke, Kusht Gjuha Italiane C1 Kriteret: ✔️Te zoteroje gjuhen itaniane C1, preferohet te dije edhe gjuhe te dyte si: frengjisht ✔️Te jete korrekte dhe serioze Ofrohet: ✔️Paga 70.000 - 100.000 leke ✔️Orari i plote 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 13:15
  Vore, kerkohet te punesohet Punetor Prodhimi, paga 70.000 - 100.000 leke Ofrohet: -Paga: 70.000 - 100.000 leke -Kushte shume te mira pune -Orari 7.30 - 16.00 (e shtuna 7.00 - 12.30) - Ofrohen kushte shume te mira pune Kerkohet: -Te kete eksperience pune 📍Adresa: Vore, Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 12:52
  Kerkohet Agjent Shitjesh (lengje Frutash), Paga 60.000 Leke + Bonuse Kriteret: ✔️Aftėsi tė mira organizative dhe negociuese; ✔️Njohuri tė mira tė pėrdorimit tė paketės office; Ofrohen: ✔️Kushte te mira pune ✔️Orari 8.00-16.30 ✔️E diela pushim ✔️Paga: 60.000 leke + bonuse 📍Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 12:12
  Tirane, Kerkohet Konsulent Shitjesh Ne Showrooom, Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke + Bonuse Kriteret: ✔️Te kete eksperience pune ✔️Te jete korrekte dhe serioze Ofrohet: ✔️Paga 60.000 leke + bonuse ✔️Kushte shume te mira pune 📍 Adresa: Tirane
 • Imp's Avatar
  14.11.2023, 11:42
  Vore, Kerkohet Te Punesohet Saldator, Me Page 70.000 - 100.000 Leke Ofrohet: -Paga: 70.000 - 100.000 leke -Kushte shume te mira pune -Orar i plote pune Kerkohet: Orari: 7.30 - 16.30, e shtun 7.30 - 12.30 -Te kete eksperience pune 📍Adresa: Vore, Tirane
More Activity
About Imp
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensi punesimi IMP
Celular/Mobil:
+355692751730
Adresa:
Rruga Dritan Hoxha, Laprake
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim

kartvizita

Edit Value
Tė interesuarit tė aplikojnė nė adresėn agjensipunesimiimp@gmail.com
ose tė kontaktojnė nė numrin +355692751730


Me mirėsjellje ju njoftojmė se do tė kontaktoheni sa mė parė pėr njė intervistė.

*Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurtė dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com


Njoftime
1,287