Zero jobs HP 728-2023
  • "Bedouin Beach & Bar"'s Avatar
    18.05.2023, 09:24
    Bar-Restorant "Longhill”ofron shėrbim nė bar dhe restorant me kuzhinė tė larmishme, me nje vendndodhje tė favorshme, pamje piktoreske dhe relaksuese, me ekip mikprites dhe dinamik. “Longhill” kėrkon tė punėsojė Kuzhinier. Kėrkesat pėr punėsim tė kėtė pėrfunduar arsimin profesional dhe/ose tė ketė kryer njė kurs formimi profesional pėr kuzhinier; tė ketė mbi 2 vite eksperiencė pune si kuzhinier; zotėsi pėr tė organizuar punėn dhe burimet nė mėnyrė tė shpejtė dhe tė saktė; aftėsi tė mira komunikuese dhe koordinuese; korrektėsi nė punė. Tė gjithė tė interesuarit, janė tė lutur qė tė dėrgojnė CV nėpėrmjet adresės sė e-mailit info@bedouin.al ose tė kontaktojnė nė What’s App nė numrin e telefoni 067 60 53 887
No More Results
About "Bedouin Beach & Bar"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
00355676053887
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Restorante

kartvizita

Edit Value


"Bedouin Beach & Bar"
00355676053887 | info@bedouin.al
Adresa Bedouin: Kompleksi Vala Mar, Hamallaj, Durres
Adresa Longhill: Rruga Rezervat e shtetit,
prane kartodromit, Rezidenca Longhill,
Nr. 401, Lunder, Tirane