970 HP gjej pune premium
Tab Content
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 15:56
  Zona/Rruga : Astir Apartament Per Shitje 2+1 Tek Astiri (ID B120316) Tirane Tek Astiri, ne Kompleksin Romario, prane Alfa Bank, shitet apartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 108 m2 (90m2 me hipotek), kati i 5, pallat i ri (vitit 2015), me ashensore, e mobiluar ne menyre bashkekohore. K.T Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 114000 euro https://belarealestate.al/property/apartament-per-shitje-21-tek-astiri-id-b120316-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 15:44
  Zona/Rruga : todi shkurti Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Vile 3 Kateshe (ID BV2254) Tirane Tek qytet Studenti, ne rrugen Todi Shkurti, prane Grandit, jepet me qera kati i pare i nje vile 3-kateshe, 1+1, 1 tualet, ballkon, me hyrje me vete, oboorr me vete, me siperfaqe 70 m2, mobilimi ri, eshte i lire ne daten 06.06.2023. J.M Kerkohet muaji i pare i qerase dhe nje garanci Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 350 Euro/Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-id-bv2254-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 15:17
  Zona/Rruga : la Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake (ID B110169) Tirane Ne Laprake, ne rrugen Dritan Hoxha , Kompleksi Aura shitet apartament 1+1 me siperfaqe 64.80 m2(55,90 m2 siperfaqe brendshme), kati 7, me ashensor, pallat i ri ne ndertim (perfundon ne fund te vitit 2024), me kontrate porosie, termo izolim, orjentimi LINDJE . b.z. Shitet 84000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-ne-laprake-id-b110169-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 14:48
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga Elbasanit (ID B220450) TiranaTek Rruga Elbasanit, prane Thesarit, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet,2 ballkone, kati 4,pallat i ri , me ashensore, me siperfaqe 105 m2, i mobiluar( mungon kendi dhe mobilimi i dhomes se femijeve ), B.Z. Tarife sherbimi agjenise gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 450 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-21-tek-rruga-elbasanit-id-b220450-tirana/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 13:38
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Garsoniere Me Qera Tek 21 Dhjetori (ID BG48) Tirane Tek 21 dhjetori , prane Auto KAdiu , jepet garsoniere me qera, 1 tualet, pa ballkon, kati 4, pallat egzistues,pa ashensore, i mobiluar me te gjitha kushtet K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 360euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-garsoniere-me-qera-tek-21-dhjetori-id-bg48-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  03.06.2023, 13:22
  Zona/Rruga : rruga fortuzi Apartament Me Qera 1+1 Tek Rruga Fortuzi ( ID B211141) Tirane TEk rruga Fortuzi, prane shkolles Jeronim de Rada, jepet apartament 1+1 me qera, 1 tualet, ballkon, kati 1,pallat egzistues,pa ashensore, i moobiluar, me kondicioner K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 400 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-11-tek-rruga-fortuzi-id-b211141-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 15:13
  Zona/Rruga : Rruga e elbasanit Ekskluzive !Shitet Biznes Parukeri-Estetike tek rruga e Elbasanit (ID BSHB79) Tirane Tek Rruga e Elbasanit, prane Drejtorise se Higjenes, shitet aktivitet biznesi parukeri-estetike, me siperfaqe 70 m2, kati 0, me fasade xhami, ne rruge dytesore, mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme (hidromasazh, 2 poltrone, lavateste, tavolina thonjsh, receprisoni, dhoma estetikes etj,), xhiro e kenaqshme ditore, klientele e rregullt. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Shitet biznesi (jo prona) 10000 euro Qeraja mujore 460 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 13:02
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Dyqan me qera ne Myslym Shyri (ID BD21412) Tirane Ne Myslym Shyr, prane Mullirit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 35 m2, kati 0, ne rruge kryesore, 1 tualet, bosh, e pershtatshme per butik, noteri, tabaccino, bizhuteri, argjendari etj. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohen 4 muaj qera Jepet me qera 1270 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 12:23
  Zona/Rruga : shkolla e bashkuar Apartament me qera 2+1 tek Shkolla e Bashkuar (ID B221126) Tirane Tek Shkolla e Bashkuar, ne rrugen Imer Ndregjoni, prane kopshtit nr 51, jepet me qera apartament 2+1,1 tualet, ballkon i mbyllur, me siperfaqe 90 m2, kati i 5, pallat egzistues, e mobiluar ne menyre bashkekohore. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 600 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 11:21
  Zona/Rruga : Hoxha Tahsim Apartament 1+1 me qera tek Hoxha Tahsim (ID B211140) Tirane Tek Hoxha Tahsim, prane Optika Roma, jepet me qera apartament 1+1, 1 ballkon, 1 tualet, me siperfaqe 54 m2, kati i 2, pallat egzistues, e mobiluar. Lirohet me 15 Qershor 2023.j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysme qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 350 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 10:26
  Zona/Rruga : rruga e dibres Shitet dyqan dublex tek Selvia ( ID BD1107) Tirane Tek Selvia, prane Hotel Diamond, shitet dyqan dublex, me siperfaqe 50 m2 (31 m2 ME HIPOTEKE), 1 tualet , me fasad xhami, ne rruge kryesore, e pershtatshme per farmaci, zyra, qendra kursesh etj K.T Tarife sherbimi agjensie % Shitet 85000 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  02.06.2023, 10:06
  Zona/Rruga : Don Bosko Jepet me qera kati i nje Vile prane Kompleksit Fiori di Bosko ( ID BV2253) Tirane Ne Don Bosko, prane Kompleksit Fiori di Bosko, jepet me qera kati i pare i nje Vile (1+1), 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 90 m2, hyrje e perbashket, e mobiluar K.T Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 280 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 16:41
  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl Zyre me qera tek Rruga Bardhyl (ID BZ2165) Tirane Tek Rruga Bardhyl, prane Bolv Oil, jepet me qera zyre, 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 85 m2, kati i 2, pallat egzistues, zyra do te jepet bosh. j.m. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 400 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 16:27
  Zona/Rruga : FADIL DELIU Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120315) Tirane Ne Fresk, ne Rrugen Fadil Deliu, tek stacioni i fundit i porcelanit, shitet apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 80m2, ne proces hipotekimi, kati i 5, pallat i ri (vitit 2011), e mobiluar. j.m. Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 75000 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 16:12
  Zona/Rruga : KOMPLEKSI MANGALEM Apartament 1+1 me qera ne Ali Dem (ID B210347) Tirane Ne Ali Dem, ne Kompleksin Manglem, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 48 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 300 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 15:30
  Zona/Rruga : Misto Mame Jepet me qera kati i 2 i nje Vile tek Misto Mame (ID BV2252) Tirane Tek Misto Mame, prane Spitalit Amerkian 3, jepet me qera kati i 2 i nje Vile (2+1), 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 100m2, e mobiluar, K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 300 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 14:54
  Zona/Rruga : delijorgji Shitet Garazhd prane Delijorgjit (ID BG51010) Tirane Prane Delijorgjit, shitet garazhd, me siperfaqe 40 m2, ME HIPOTEKE, kati -1, pallat i ri. a.r. Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 30.000 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 14:31
  Zona/Rruga : bulevardi bajram curri Jepet dyqan me qera prane Vasil Shanto (ID BD21411) Tirane Prane Vasil Shanto, prane Gjykates se Tiranes,, jepet dyqan me qera, 1 tualet, me siperfaqe 65m2, kati 1, pallat 4 katesh, ne rruge kryesore, me fasad xhami, e pershtatshme per zyra, agjensi te ndryshme etj K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase dhe nje muaj garanci Jepet me qera 860 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 11:17
  Zona/Rruga : Vilat gjermane Apartament me qera 1+1 tek Vilat Gjermane (ID B211139) Tirane Tek Vilat Gjermane, prane depove te Ujit, jepet apartament me qera 1+1, 1 tualet , ballkon, me siperfaqe 70m2, pallat egzistues 5 katesh, kati i 3, pa ashensore, i mobiluar K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 280 euro /muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  01.06.2023, 09:37
  Zona/Rruga : ASL Shitet apartament 2+1 prane QSUT ( ID B120314) Tirane Prane QSUT, ne kompleksin ASL, shitetapartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 113 m2 (98 m2 ME HIPOTEKE), kati i 6, pallat i ri, me ashesor, ndertim i 2022, shitet bosh. j.m. Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 152000 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  31.05.2023, 15:52
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID B220449) Tirane Ne Don Bosko, ne Kompleksin Fiori di Bosko, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 2 ballkone, me siperfaqe 100 m2, kati i 4, pallat i ri me ashensor, i sapo mobiluar. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysme qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 600 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  31.05.2023, 14:16
  Zona/Rruga : RRUGA BARDHYL Apartament 2+1 me qera prane Rruges Bardhyl (ID B221125) Tirane Tek Ruga Bardhyl, prane Flor Farma, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, ballkon i mbyllur, me siperfaqe 80 m2, kati i 4, pallat egzistues, e mobuliar. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 350 euro/muaj Apartamenti lirohet me 30 Qershor 2023 Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  31.05.2023, 13:54
  Zona/Rruga : Yzberisht Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Yzberisht (ID B2343) Tirane Ne Yzberisht, prane Nela 6 jepet me qera apartament 3+1+ambjent gatimi me vete, 2 tualete, 2 ballkone, me siperfaqe 150 m2, kati 4, pallat i ri, me 2 ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me parket. b.z. Tarufe sherbimi agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 450 Euro/Muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  31.05.2023, 13:10
  Zona/Rruga : Fresku Apartament 3+1 me qera ne Fresk (ID B2368) Tirane Ne Fresk, prane Bamir Topi, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 120 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 380 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 17:34
  Zona/Rruga : rruga e elbasanit Jepet me qera kati i nje Vile tek rruga e Elbasanit (ID BV2251) Tirane Tek rruga e Elbasanit, prane shkolles Viktor Hygo, jepet me qera kati i 2 i nje vile (2+1) , 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 90 m2, e mobiluar K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase ,muaji i fundit dhe nje muak garanci Jepet me qera 320 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 17:11
  Zona/Rruga : Kinostudio Dyqan me qera ne Kinostudio (ID BD21410) Tirane Ne Kinostudio, tek stacioni i fundit i kinostudios, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 30 m2, kati i 1 (me disa shkalle lart), buze rruge kryesore, me fasade xhami, 1 tualet. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 270 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 16:38
  Zona/Rruga : kamez Apartament 1+1 per shitje ne Kamez (ID B110204) Tirane Ne Kamez, ne rrugen Kastriotet, shitet apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 72 m2 (63 m2 ME HIPOTEKE), kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 68000 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 15:46
  Zona/Rruga : Fresku Apartament 2+1 me qera ne Fresk (ID B220448) Tirane Ne Fresk, prane restorant Deliu, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 90 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 350 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 11:24
  Zona/Rruga : rruga e dibres Jepet dyqan me qera tek QSUT (ID BD21409) Tirane Prane QSUT, tek rruga Kongresi i Manastirit, prane spitalit te femijeve, jepet dyqan me qera, me siperfaqe 38 m2, 1 tualet, kati 1, me fasad xhami, ne rruge kryesore, pallat egzistues , e pershtatshme per klinik dentare, autoshkoll,farmaci etj K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase ,muaji i fundit dhe nje muaj garaci Jepet me qera 300 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.05.2023, 11:22
  Zona/Rruga : Ali Demi Apartament me qera 1+1 tek Ali Demi (ID B210346) Tirane Ne Ali Dem, prane Rosmanlala, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 60 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 320 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.05.2023, 16:58
  Zona/Rruga : Brryli Apartament me qera 1+1 tek rruga Bardhyl (ID B211138) Tirane TEK rruga Bardhyl, prane Raiffeisen Bank, jepet apartament me qera 1+1, 1 tualet, ballkon, kati 3, pallat egzistues, me siperfaqe 65 m2, pa ashensore,i mobiluar K,T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me 320 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.05.2023, 14:44
  Zona/Rruga : tregu cam Zyre me qera ne Qender (ID BZ2164) Tirane Ne Qender tek Tregu Cam, jepet me qera ambient per zyra (garsoniere), me siperfaqe 40 m2, kati i 1 mbi dyqanet, pallat i ri, me ashensor, jepet me qera bosh, me kondicioner. E pershtatshme per zyre, estetike etj. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 450 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.05.2023, 14:24
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko (ID B220447) Tirane Ne Don Bosko, tek Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 2 ballkone, me siperfaqe 110 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. g.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 700 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.05.2023, 14:21
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament me qera 1+1 tek Don Bosko (ID B211137) Tirane TEK Don Bosko, prane kompleksit Fiori di Bosco, jepet apartament me qera 1+1, 1 tualet,pa ballkon, kati 2, pallat egzistues, me siperfaqe 60 m2, pa ashensore,i mobiluar K,T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me 300 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.05.2023, 13:41
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyr (ID B220446) Tirane Ne Myslym Shyr, prane Shkolles Arben Broci, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 115 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. a.r. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 700 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  27.05.2023, 17:45
  Zona/Rruga : Shkoze Shitet Apartament 2+1 Ne Shkoze (ID B120313) Tirane Ne Shkoze, tek Relux Rezidence, shitet apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 87 m2 (77 m2 siperfaqe e brendshme), me kontrate porosie, kati i 4, pallat ne ndertim perfundon ne fund te 2023. a.r. Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjes Shitet 82500 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-shkoze-id-b120313-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 17:36
  Zona/Rruga : Brryli Apartament Me Qera 1+1 Tek Brryli (ID B211136) Tirane Tek Brryli, ne rrugen Arkitekt Kasemi, prane Big Market, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati 4 pallat egzistues pa ashensor, mobilimi modest. J.M Kerkohet muaji i pare i qerase dhe nje garanci Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 300 Euro/Muaji (i padiskutueshem) https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-11-tek-brryli-id-b211136-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 14:13
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko (ID B220445) Tirane Ne Don Bosko, prane Vizion Plus, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 100 m2, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohoire. k.t. Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhenje muaj garanci Jepet me qera 450 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-21-me-qera-ne-don-bosko-id-b220445-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 13:57
  Zona/Rruga : restorant durresi Apartament 1+1/2+1 Me Qera Tek Ish Restorant Durresi (ID B220444) Tirane Tek Ish Restorant Durresi, ne Rrugen Ferit Xhajko, jepet me qera apartament 2+1/1+1, 1 tualet, ballkon i mbyllur, me siperfaqe 74 m2, kati i 1, mbi bodrumet, e mobiluar ne menyre bashkekohore, g,t, Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 1+1 me cmim 350 euro/muaj Jepet me qera 2+1 me cmim 500 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-11-21-me-qera-tek-ish-restorant-durresi-id-b220444-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 13:33
  Zona/Rruga : Fresku Apartament Me Qera 2+1 Ne Fresk (ID B220443) Tirane Ne Fresk ne rrugen e Bunkartit, prane restorant Deliu, jepet apartament me qera 2+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 80 m2, kati 1, pallat i ri (vitit 2000), mobilimi modest. J.M Kerkohet muaji i pare i qerase dhe nje garanci Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 300 Euro/Muaji https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-21-ne-fresk-id-b220443-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 13:22
  Zona/Rruga : Qender Zyre Me Qera 2+1 Ne Qender (ID BZ2163) Tirane Ne Qender, perballe Taivanit, prane Geraldina Sposa, jepet me qera ambient per zyra, 2+1, 2 tualete, me siperfaqe 130 m2, kati i 1 me disa shkalle, hyrje direkt nga rruga kryesore (pamjen nga brenda pallatiti), bosh. g.t. Tarife sherbimi agjenise gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 1200 euro/muaj (pa perfshire taksa 15%) https://belarealestate.al/property/zyre-me-qera-21-ne-qender-id-bz2163-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 13:05
  Zona/Rruga : restorant durresi Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Tek Ish-Restorant Durresi (ID B220142) Tirane Tek Ish Restorant Durresi, Tek Rruga Ferit Xhajko, jepet me qera apartament 2+1+ballkon, me siperfaqe 110 m2, kati 1, pallat 3-katesh i ri, pa ashensor, orjentimi me diell, dhomat me parket, dritare dopio xham, kondicioner, 1 vend parkimi. g.t \Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 500 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21ballkon-tek-ish-restorant-durresi-id-b220142-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.05.2023, 12:54
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Jepet Me Qera Garzoniere Tek Rruga Kavajes (ID BG46) Tirane Tek rruga Kavajes, prane Celular.Al, jepet me qera Garzoniere me tualet pa ballkon, me siperfaqe 38 m2, kati 4, pallat egzistues pa ashensor e mobiluar me te gjitha kushtet. J.M Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci. Pagese sherbim agjensie gjysem komisioni Jepet me qera 350 Euro/Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-garzoniere-tek-rruga-kavajes-id-bg46-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 17:47
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament Me Qera 1+1 Tek Don Bosko (ID B210345) Tirane Ne Don Bosko, tek Kullat e Vizionit, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 60 m2, kati 4 pallat i ri me ashensor, mobilimi modest. J.M Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i 12 i qerase dhe nje garanci Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 400 Euro Diskutim https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-11-tek-don-bosko-id-b210345-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 17:11
  Zona/Rruga : Don Bosko Jepet Me Qera Kati I Nje Vile Tek Don Bosko (ID BV2249) Tirane Tek Don Bosko , prane restorant Gjelit , jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe (2+1), 1 tualet, oborr, me siperfaqe 110 m2,ka vendparkim, bosh K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 420 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-kati-i-nje-vile-tek-don-bosko-id-bv2249-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 16:57
  Zona/Rruga : fres Apartament Me Qera 2+1 Tek Fresku (ID B220441) Tirane Tek Fresku , prane pallateve te TOM DOSHIT , jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, kati 3, me siperfaqe 80 m2, pallat i ri me ashensore, bosh J.M Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 250 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-21-tek-fresku-id-b220441-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 16:35
  Zona/Rruga : delijorgji Apartament Me Qera 2+1 Tek Delijorgji ( ID B220442)Tirane Tek Delijorgi, ne bulevardin Gjergj Fishta , jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, ballkon, kati 4, me siperfaqe 100 m2, pallat i ri me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkohore K.T Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci Jepet me qera 500 euro/muaj https://belarealestate.al/property/apartament-me-qera-21-tek-delijorgji-id-b220442tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 16:23
  Zona/Rruga : ish fusha e aviacionit Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B110203) Tirane Tek Fusha Aviacionit, prane Bar Agron, shitet apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 50 m2, (43 m2 Ne HIPOTEKE), kati 10 (jo i fundit), pallat i ri me 2 ashensore, shitet bosh. J.M Pagese sherbim agjensie 1% e vleres se shitjes. Shitet 78000 Euro https://belarealestate.al/property/apartament-ne-shitje-11-tek-fusha-aviacionit-id-b110203-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  25.05.2023, 16:11
  Zona/Rruga : laprak Jepet Me Qera Shtepi Private Ne Laprake (ID BV2248) Tirane Ne Laprake, ne rrugen Benjamin Kruta, prane ish Tatimeve, jepet me qera kati i pare i nje vile 2 kateshe 2+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 85 m2, me oboor te perbashket, me vend parkim, e mobiluar. J.M Kerkohet m uaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci. Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje Jepet me qera 360 Euro Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-shtepi-private-ne-laprake-id-bv2248-tirane/ Cel. : 0699523604
More Activity
About BelaRealestate
Shteti:
Shqipri
Qyteti:
Tiran
Emri i Subjektit:
Bela REal Estate
Celular/Mobil:
0699523604
Adresa:
Bulevardi Bajram Curri, perball me urn e Tabakeve, pran Xhamis s Tabakeve , pallati 4 , shkalla 4
Telefon:
0699523604
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Bela Real estate ofron ne kohe reale sherbim korrekt dhe profesional n trajtimin e prons tuaj. Agjensi imobiliare Bela Real Estate ndodhet me zyr qndrore n Tirane dhe se shpejti me filialet e saj ne te gjithe qytetet e Shqiperise. Nse keni nj pron q dshironi ta shisni apo ta jepni me qira , nse dshironi te blini apo t merni me qira , skuadra jone e profesionisteve do tju vije menjehere ne ndihme.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Bela Real Estate +355 699523604
👇
Listo pronat ne Shitje dhe Qera nga Bela Real Estate

Home Page
https://belarealestate.al/
Njoftime
767