500 HP Bata
Tab Content
  • Agron99's Avatar
    15.09.2023, 14:41
    Zona/Rruga : Dibrės Jepet me qera ambjent ndodhur nė katin e parė tė njė ndėrtese tė re, me siperfaqe 40m², lartėsia e katit 4.2m, me banjė brenda dhe me kondicioner. Jepet me qera pėr zyrė, ambjent biznesi, ambjent mjekėsor, etj. Ka mundėsi zgjerimi me njė ambjent tjetėr pranė me sipėrfaqe neto 20m². Vend ndodhja 100m larg nga QSUT. Ēmimi i qerasė 400 euro/muaj cel. 0682081300
No More Results
About Agron99
Njoftime
5