HP 728 PunaJuaj Alerti
Tab Content
  • Lola.'s Avatar
    12.05.2023, 16:41
    Shitet kolltuk tek (si ne foto). I perdorur shume pak, pothuajse i ri. Shitet per arsye vendi. Specifikime: ndenjsja dhe mbeshtetesja tekstil ngjyre kapucino, krahet mobel dhe lekure ngjyre kafe. Shitet bashke me mbulesat. Cmimi: 6500 leke (I diskutueshem) Cel. : 00355682252147
No More Results
About Lola.
Njoftime
11