970 HP gjej pune premium
Tab Content
No Recent Activity
About Jona11
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
0692414022
Adresa:
Rruga " Shkelqim Fusha", mbi Qendren Kristal
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Perkthime
Specifikat/Specializimi:
E certifikuar si perkthyese zyrtare nga Ministria e Drejtesise qe prej vitit 2014, ofroj perkthime dhe interpretime ne shqip-rumanisht dhe rumanisht - shqip!
Kodi postal:
10001
Njoftime
5