WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
 • AUTO1.com's Avatar
  15.11.2023, 17:03
  Auto1 Group Lider nė Europė pėr blerjen dhe shitjen online tė makinave tė pėrdorura. Pėr selinė e saj nė Tiranė po kėrkojme "JUNIOR OFFICE COORDINATOR | Koordinatore Zyre" e cila do te merret me koordinimin dhe organizimin e tė gjitha veprimtarive te zyrave. Detyrat: • Kerkim i tregut pėr mallra dhe shėrbime); • Menaxhimi i marrėdhėnieve me furnizuesit dhe porosive per nevoja te ndryshme ne zyre • Rregjistrimi i te dhenave (portal, porosive dhe faturave); • Arkivimi i dokumentave (kontratave tė blerjes etj); • Organizimi i udhėtimeve dhe trasferimeve si dhe menaxhimi i buxhetit; • Menaxhimi i zyrės (riorganizimi i sallave tė mbledhjeve); • Shėrbime tė pėrgjithshme tė jashtme (pėrcjellja e postės etj.) • Background juridik perben avantazh Kualifikimet / Kėrkesat • Diplomė tė arsimit tė lartė. • Zotėrim i mirė i gjuhės italiane dhe angleze; • Aftėsi tė shkėlqyera organizative dhe koordinuese; • Aftėsi shumė tė mira komunikimi dhe ndėrpersonale; • Pėrvoja e mėparshme nė pozicione tė ngjashme tė paktėn 2 vjet. • E aftė tė punojė nė skuadėr por edhe nė mėnyrė individuale; • Njohuri shumė tė mira tė Microsoft Office; Cfare ofrojme: • Kontrate me kohe te pacaktuar; • Mjedisi energjik, i ri dhe informal; • Staf miqesor dhe motivues; • Mundėsi konkrete pėr rritje profesionale nė njė kontekst shumė meritokratik dhe ndėrkombėtar. Orari: Me kohė tė plotė, Vendi i punės: Kompleksi Delijorgji, Tiranė Nėse jeni vėrtet tė motivuar dhe ju pėlqejnė sfidat, ne ju presim! Dėrgoni CV tuaj nė Italisht ne mail: lavdie.asllanaj@auto1.com Kontakt + 355 67 503 91 22
  0 replies | 2309 view(s)
 • AUTO1.com's Avatar
  15.11.2023, 17:03
  Auto1 Group Lider nė Europė pėr blerjen dhe shitjen online tė makinave tė pėrdorura. Pėr selinė e saj nė Tiranė po kėrkojme "JUNIOR OFFICE COORDINATOR | Koordinatore Zyre" e cila do te merret me koordinimin dhe organizimin e tė gjitha veprimtarive te zyrave. Detyrat: • Kerkim i tregut pėr mallra dhe shėrbime); • Menaxhimi i marrėdhėnieve me furnizuesit dhe porosive per nevoja te ndryshme ne zyre • Rregjistrimi i te dhenave (portal, porosive dhe faturave); • Arkivimi i dokumentave (kontratave tė blerjes etj); • Organizimi i udhėtimeve dhe trasferimeve si dhe menaxhimi i buxhetit; • Menaxhimi i zyrės (riorganizimi i sallave tė mbledhjeve); • Shėrbime tė pėrgjithshme tė jashtme (pėrcjellja e postės etj.) • Background juridik perben avantazh Kualifikimet / Kėrkesat • Diplomė tė arsimit tė lartė. • Zotėrim i mirė i gjuhės italiane dhe angleze; • Aftėsi tė shkėlqyera organizative dhe koordinuese; • Aftėsi shumė tė mira komunikimi dhe ndėrpersonale; • Pėrvoja e mėparshme nė pozicione tė ngjashme tė paktėn 2 vjet. • E aftė tė punojė nė skuadėr por edhe nė mėnyrė individuale; • Njohuri shumė tė mira tė Microsoft Office; Cfare ofrojme: • Kontrate me kohe te pacaktuar; • Mjedisi energjik, i ri dhe informal; • Staf miqesor dhe motivues; • Mundėsi konkrete pėr rritje profesionale nė njė kontekst shumė meritokratik dhe ndėrkombėtar. Orari: Me kohė tė plotė, Vendi i punės: Kompleksi Delijorgji, Tiranė Nėse jeni vėrtet tė motivuar dhe ju pėlqejnė sfidat, ne ju presim! Dėrgoni CV tuaj nė Italisht ne mail: lavdie.asllanaj@auto1.com Kontakt + 355 67 503 91 22
No More Results
About AUTO1.com
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Auto1 Albania
Celular/Mobil:
0697097482
Adresa:
Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta

kartvizita

Edit Value


Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center
selezione.albania@auto1.com

_______________________

NJOFTIM PER KANDIDATET QE APLIKOJNE PER POZICIONE TE LIRA PRANE AUTO 1:
Nėse na drejtoheni pėrmes e-mail pėr tė derguar CV tuaj me qellim per te aplikuar per pozicione te reja pune prane shoqerise Auto 1, jeni te lutur te shtoni ne CV tuaj:
“Autorizoj shoqerine Auto 1 Albania te perpunoj te dhenat personale te pranishme ne CV dhe se jap pelqimin tim ne lidhje me perpunimin e te dhenave personale nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuar, me qellim rekrutimi”
.
Te Nderuar aplikante: Ne rast se CV Juaj nuk do te permbaje kete autorizim, Ju bejme me dije se CV Juaj nuk do te merret ne konsiderate nga personi pergjegjes prane Auto 1 dhe se ajo do te fshihet menjehere.
Nėse keni pyetje nė lidhje me kėtė Autorizimin ose dėshironi informata shtesė nė lidhje me mėnyrėn e mbrojtjes, apo dėshironi tė kontaktoni personin pergjegjes te Auto 1 pėr mbrojtjen e tė dhėnave tuaja personale- Data Protection Officer (DPO), ju lutemi qė tė na dėrgoni njė email nė adresėn: dpo-al@auto1.com ne do Ju pėrgjigjemi brenda 2 ditė pune.
Auto 1, informon kandidatet se tė dhėnat personale tė mbledhura pėrmes portalit tė internetit Njoftime.com, per pozicione te lira pune se te dhenat e tyre personale te derguara prej tyre elektronikisht nepermjet CV, do tė trajtohen nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuar”; Auto 1 do tė ruaj nė mėnyrė konfidenciale dhe nuk do te tranferoje CV e kandidateve qe aplikojne per pozicione te lira tek ndonjė pale e tretė ose tė pėrdorė pėr ndonjė qėllim tjetėr pėrveē atij te rekrutimit. Te dhenat personale qe perpunohen nga Auto 1 per kategorine e kandidateve per pozicione te lira te punes do te perpunohen vetem per qellimin e perzgjedhjes se punemarreseve. Maksimumi i ruajtjes se ketyre CV eshte 5 dite nga data e marrjes se me mail me CV perkates prane Auto1.
Ne rast se kandidatet do te perzgjidhen ata do te njoftohen per intervisten prane Auto 1, ne rast se nuk do te perzgjidhen per interviste, CV e derguara prej tyre do te fshihen dhe shkatėrrohen sipas ligjit nė fuqi, duke mos lejuar humbjen, ndryshimin, pėrhapjen e pa-autorizuar ose ndėrhyrjen te tė dhėnat personale tė transmetuara, ruajtura apo pėrpunuara nga Auto 1.
Auto 1 do tė pėrpunojė tė dhėnat personale vetėm nė masėn dhe mėnyrėn e nevojshme qė pėrcaktojnė kėrkesat e punės, ose nė pėrputhje me kėrkesat e parashikuara nga legjislacioni Shqiptar. Ajo do tė ndėrmarri tė gjitha masat e duhura pėr mbrojtje kundėr humbjes aksidentale, shkatėrrimit, dėmtimit, alternimit ose zbulimit tė tyre;
Nė pėrputhje me kuadrin ligjor ne fuqi, Kandidati gezon tė drejtėn e korrigjimit, fshirjes tė tė dhėnave tė tij personale ose kundėrshtimit tė pėrpunimit tė tyre.
Ndryshimin e pėlqimit (revokimin e plotė apo tė pjesshėm) mund tė bėni duke na kontaktuar me e-mail nė adresėn: dpo-al@auto1.com.
Tėrheqja e pėlqimit nuk ndikon nė ligjshmėrinė e pėrpunimit e cila ėshtė bazuar nė pėlqimin tė dhėnė duke derguar CV prane Auto 1, para tėrheqjes sė tij.
Auto 1 mbron tė dhėnat tuaja personale me teknologji mėbashkėkohore tė IT-sė dhe me sisteme tė mbrojtjes fizike. Auto 1 do te veproj nė pėrputhje me protokollet dhe procedurat e brendshme me qėllim tė ruajtjes sė privatėsisė tuaj dhe pėr tė pamundėsuar keqpėrdorimin potencial tė dhėnave.
Home Page
http://www.Auto1.com
Njoftime
244