WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
  • F.M77's Avatar
    24.11.2023, 12:46
    Okazion! Shes TV Samsung + Dekoder DVB T2 + Telekomanda = 3000 lekė Shes TV Samsung + Telekomande + Dekoder DVB T2 (i ri, Albtelecom). Televizori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe nuk ka asnje defekt. Eshte shume i mirembajtur edhe nga ana estetike. Dergoj me poste ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Maqedonine. Cmimi: TV + Dekoder = 3000 lekė Kontakt: 0693578381 Cel. : +355693578381
No More Results
About F.M77
Njoftime
6