kontakt

Rreth nesh

njoftime.com ėshtė njė platformė e hapur nė qershor 2004,
nė tė cilėn mund tė publikosh oferta ose tė kėrkosh:
artikuj, mallra, shėrbime
por edhe njoftime apo shpallje pėr aktivitete kulturore,
evenimente tregtare, panaire, ekspozita.. etj.

Me mbi + 1.000.000 pėrdorues dhe e ndarė nė rubrika te veēanta si:
tregu i punės
tregu i makinave
tregu elektronik
tregu i shtėpive (pasuri te paluajtshme)
tregu i shėrbimeve .... apo Adresari i biznesit

.......por edhe sipas rajoneve dhe qyteteve si nga
Shqipėria ashtu edhe nga Kosova e Mali i zi,
nga Maqedonia apo Diaspora.....
njoftime.com ofron njė alternativė pėr zgjerimin e tregut ofertė - kėrkesė.
(...kėtu edhe mė shumė mbi historikun)

disa shifra / statistika aktuale gjenden kėtu

Kuptohet qė kjo iniciativė, ka nevojė per mbėshtetje dhe bashkpunėtorė,
specialistė nga fusha dhe rajone tė ndryshme.

Nėse sheh interes, je i mirėseardhur ne grupin e punės…

Vėrejtjet dhe sygjerimet janė tė mirėpritura!

kontakti / Support

  Filiali Tiranė - Albania

njoftime.com
Arben Mako (PF)
Nipt: M11518004O
Rr. Irfan Tomini AL - Tiranė
Cel: +355 69 33 27 078
marketing@njoftime.com  Filiali Gjermani

Rezart Mako

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 172 8506540
stafi@njoftime.com
skype ID: rezartmako


Ing. Arben Moko

Flemischweg 5 a
D-80689 München
Cel: +49 172 8506540
beni@njoftime.com


Dipl. Math. Kledia Kumbaro

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 172 8506540
kledia@njoftime.com


  Filiali Itali

Carmela

italia@njoftime.com


  Filiali Greqi

Joana Athine

greqia@njoftime.com


  Filiali UK

Milka Carcani

UK - London
marketing@njoftime.com


Pagesat - [payment details]

Pagesa Online   Paypal