kliko
kliko
  1. shtepi, banesa, vila, ambjente biznesi, dyqane, lokale, magazina, truall & Real Estate -> shitje-blerje-qera

    Forum Actions:

  2. makina, furgona, kamione, autobus, traktore, motocikleta, skafe, makineri ndertimi, pjese kembimi

    Forum Actions:

  3. ofroj vende pune

    (1288 lexues)

    njoftime pune, oferta pune per specialiste, punetore, ndihmesa, Freelancer, Home Working, internships etj..

    Forum Actions:

  4. oferta pune Premium

    (121 lexues)

    TOP Jobs

    Forum Actions:

  5. www.PunaJuaj.com

  6. kerkoj vend pune

    (21 lexues)

    kerkoj pune, CV, kerkoj projekt, si dhe kerkesa per smart working, internship, Freelancer etj...

    Forum Actions:

  7. trajnime, kualifikime, seminare, bursa studimi, kurse shkollore dhe per gjuhe te huaja ...

    Forum Actions:

  8. Kompjutera & Laptop

    (25 lexues)

    PC, Notebook, Tablet, iPad, iPod, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesė kėmbimi etj..

    Forum Actions:

  9. iPhone, celular, telefon etj...

    Forum Actions:

  10. TV & Multimedia

    (9 lexues)

    Televizorė, LED, Home Cinema, Beamer, DVD Video Player, Audio, Receiver, bokse...

    Forum Actions:

  11. Foto & Kamera

    (29 lexues)

    dhe aksesor

    Forum Actions:

  12. frigorifer, lavatriēe, soba, kondicionere...

    Forum Actions:

  13. pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

    Forum Actions:

  14. shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet...

    Forum Actions:

  15. Biznese & Shėrbime

    (21 lexues)

    prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

    Forum Actions:

  16. Biznesi

    (25 lexues)

    shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

    Forum Actions:

  17. prokurime private dhe publike, ankande, shprehje interesi, shpallje tenderash, Kuotime

    Forum Actions:

  18. pajisje diagnostike, kirurgjike, gjinekologjike, farmaceutike, dentare, veterinare, software, aksesore

    Forum Actions:

  19. Mobilje

    (21 lexues)

    mobla pėr banesa, zyra, lokale, hotele...

    Forum Actions:

  20. Bicikleta

    (45 lexues)

    Mountainbike, Citybike, Trekkingbike, Roadbike, E-BIKE, pajisje & pjese kembimi...

    Forum Actions:

  21. Bebet dhe Femijet

    (1 lexues)

    veshje, karroca, lodra, artikuj ...

    Forum Actions:

  22. libra, fjalore, vegla muzokore, DvD, game...

    Forum Actions:

  23. Te ndryshme

    (17 lexues)

    oferta, mallra, sherbime, qe akoma nuk kane kategorin e tyre specifike

    Forum Actions:

  24. promovoni faqe, Blog, fanpage

    Forum Actions: