PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofrojme vend pune ne pozicionin: Drejtues i SOS Komunitetit RinorSOS
15.12.2005, 10:15
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

SOS-Fshati i Femijeve Shqiperi ofron vende te lira pune ne pozicionin e Drejtuesit te Komunitetit Rinor.
Kerkesat per aplikuesin:

Arsim i larte ne fushen e shkencave sociale
Mosha e preferuar eshte 26-35 vjec
Te jete i gatshem te punoje me femijet dhe te kete aftesine ti doje ata;
Te jete fleksibel, komunikues, krijues dhe i afte te punoje ne grup.
Te jete i afte te mesoje dhe i prirur drejt permiresimeve optimiste ne punen me femijet ne veshtiresi.
Te zoteroje gjuhen Angleze dhe te jete i afte te perdore kompjuterin.
Te kete pervoje pune jo me pak se 3 vjet ne fushen e edukimit.
Ofrohet:

Marredhenie te rregullta punesimi (punemarresi vleresohet si partner dinjitoz);
Mundesi per nje eksperience brilante ne punen me femijet, veēanerisht ne trajtimin e femijeve ne veshtiresi;
Pushime me kohezgjatje ne perputhje me kontraten e punesimit;
Mundesi per zhvillim profesional.
Paga dhe kushtet e punes jane atraktive dhe konkuruese ne tregun shqiptar te punes.

Tel. : 04 3 54680 / 04 3 78517

Fax. : 04 3 54680