PDA

Trego pamjen e plotŰ tŰ : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, gastronomi, shitesa etj.Genta
10.10.2005, 19:12
Profesioni: Roje , tek Shoqeria Therepeli Security
Kerkon te punesoje:Roje Rr."Vaso Pasha",p. 13/1, kati II,nr.1, pallati mbi Bar "Mjelmen" Tel.248433 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar-Kafe "Astriti" Kamarier
Kerkon:Kamariere Adresa:Ne Laprake, pallatet e Turkut Cel.0683115588 - Tirane

Profesioni: Marangoze
Kerkohen:3 marangoze per montim dyer te brendshme (italiane) te kene eksperience pune mbi 5 vjet Tel.245605 / 0692639499 - Tirane

Profesioni: Menaxher , tek Park Ashik
Kerkon te punesoje:Menaxher me eksperience pune preferohet te kete mbaruar ose punuar jashte shtetit Mob.0682035745 - Tirane

Profesioni: Operator , tek Firme priodhimi
Kerkon te punesoje:Operator per drejtimpulti makinerie te kete keto te dhena:Te njohe programin AUTO-CAD te njohe gjuhen italiane te kete arsim te mesem (mundesisht profesional) Tel.048200715 Mob.0682269262 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e, tek Dion Club Kamarier
Kerkohet:Kamarier/e me 1.5 vjet pervoje pune Tel.372525 343311 - Tirane

Profesioni: Ustallare
Kerkohen:Ustallare qe te njohin kartonxhesin dhe gipsin gjithashtu dhe bojaxhinj te mirefillte per pune te vazhdueshme Mob.0683121217 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Dion Club
Kerkohet:Pastruese deri 45 vjec perballe shkolles se Mesme te Gjuheve te Huaja Tel.372525& 343311 - Tirane

Profesioni: Punonjes , tek Video Universal
Kerkon:Punonjes te dije anglisht kompjuter, te jete i komunikueshem pa impenjime te tjera mosha 18-25 vjec Rr. e Dibres Mob.0682121526 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar "Diar" Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune perballe Spitalit te Femijeve Mob.0682157184 Tel.344345 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Sallon Nuserie SAS Shites
Kerkon:Shitese mosha 20-25 vjec te jete pa preokupime me orar pune 9-13% dhe 16- 20% perballe drejtorise se policise, Qendra Tregtare Prespa Mob.0692042004 / 0692061001 - Tirane

Profesioni: Punetore pastrimi , tek Restorant Firenze
Kerkon:Punetore pastrimi mosha deri ne 40 vjec Mob.0692026854 / 0692099177 - Tirane

Profesioni: Marangoz, tek Firma "Qehajai"
Kerkon:Marangoz per perpunim druri MDF e melamine Rr."5 Maji", pas nish Kimikes Mob.0682054530 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar Klasik Kamarier
Kerkon:Kamariere (M) me eksperience pune tek ish-Blloku, Vila 31/1 perballe Bankes Amerikane pas ores 10% - Tirane

Profesioni: Punetore magazine , tek magazine me shumicep
Kerkojme:Punetore mosha 18-30 vjec Puna me dy turne Rr."Sabaudin Gabrani" prane ish- Misto Mame-s Tel.0682064368 - Tirane

Kerkohet te punesohet nje menaxher me pervoje per shitje veshmbathjesh, per te gjitha grupmoshat, jane cilesore, trikotazhi eshte grek.
0683027525 .

Kam hapur nje faqe interneti por eshte ne anglisht.Kerkoj dike qe ta perktheje dhe ta pershtase ne shqip.
0692026229 .

Restorant Divjaka Fish , kerkon te punesoje dy ndihmese kuzhiniere, orari punes: 14 00 -22 00 . Adresa: Prapa TVSH, perballe me Ambasaden Rumune.
0692661265 .

Kerkojme te punesojme nje menaxher/e per reklama me ndrišim me germa pešikllasi dhe metalike.
0692331808 .

Kerkoj nje kamariere grua deri ne moshen 30 vješe, per nje lokal familjar, tek Shelgu.
068222236 .

Kerkojme te punesojme dy banakiere dhe dy kamarier ne nje Bar-Restorant.Te jete nga Durresi.
0682070271 .

Kerkoj nje mesuese te gjuhes italiane per nivel mesatar.Mundesisht te banoje ne zonen e Tiranes se Re, prane Stadiumit Dinamo.
0682165456 .

TPK Solutions kerkon perfaqesues ne cdo qytet te vendit.Kompania operon ne fushen e zhvillimit te programeve kompiuterike per biznese te šfaredo lloji. Ne gamen e produkteve perfshihen programe per bare, restorante, supermarkete etj.Perparesi kane firmat qe shesin kompiutera ose pjese kompiuterash
0682072060 .

Kerkohet te punesohet nje xhenerrik, me eksperience pune.
0692078078 .

Kerkojme kamariere , vetem per turnin e pare.Lokali Serdi.Rruga Tefta Tashko.
0682720594 .

Kerkojme kamariere ne nje lokal, tek Rruga Mine Peza, prane Komisariatit Numer 3.
0683125292 .

Kerkoj te punesojme nje shofer shperndares, te interesuari te dergojne CV ne adresen e e-mailit.
erindi19ris@yahoo.com (erindi19ris@yahoo.com).

Bar Tirana, kerkon dy kamariere,ne Rr.Myslym Shyri, vila 97.
0682137391 .

Qendra Kujdesi Shendetesor, kerkon te punesoje infermiere M/F mbi 22 vješ.Konkurentet duhet te paraqitin diplome shkolle, CV, deshmi kualifikimi, dy fotografi, certifikate, fotokopje.Duhet te jene te gatshem per te punuar me tre turne.Adresa: Rr. Kongresi i Manastirit, Pallati i Ri, 100m mbi Shkollen e Mesme Cajupi.
04/378937
0692161671 .

Kerkoj nje kamariere grua, deri ne moshen 30 vješe.Adresa e Lokalit:Rruga.Don Bosko.
0682222361 .