PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, sekretare, gastronomi, shitesa etj.Genta
04.10.2005, 14:52
Profesioni: Shites- furnitor Shites
Kerkojme"Shites-furnitor qe te kete pervoje ne shperndarjen e mallrave ushqimore Mob.0682035864 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Fast-Food Kamarier
Kerkon:Kamatiere mosha nen 40 vjec Rr."Llambi Bonata", tek gjimnazi "Myslym Keta", Kombinat Mob.0692822279 - Tirane

Profesioni: Marangoz
Kerkoj:Marangoz per prodhim dyersh Sauk Mob.0682246156 - Tirane

Profesioni: Puntore kuzhine tek Bar-Restorant "Argjiro" Guzhinier
Kerkon:Punetore kuzhine tek stadiumi Dinamo perballe Club "Rozafa" Tel.232078 - Tirane

Profesioni: Saldator Saldator
Kerkoj:Saldator per prodhim dyersh Sauk Mob.0682246156 - Tirane

Profesioni: Grua per byrek tek Fast-Food
Kerkohet:nje grua per byrek me eksperience pune Mob.0692822279 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar- Restorant "Argjiro" Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune Tel.232078 - Tirane

Profesioni: ND/marangoz
Kerkohet:ND /Marangoz prane ish-Kombinatit te tekstileve Mob.0692153422 - Tirane

Profesioni: Punetore , tek Fast-Food
Kerkon:Punetore me eksperience pune Mob.0692822279 - Tirane

Profesioni: Specialist Marangoz
Kerkohet Specialist Marangoz me eksperience pune Mob.0692153422 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar Emocion Kamarier
Kerkon:Kamarier Adresa "prane Stadiumit te dinamo tek Materniteti i Ri Cel.0682022655 - Tirane

Profesioni: Agjent Shitjeje per vera tek Firma Italba
Kerkon:Agjent shitjeje per vera mosha mbi 30 vjec me eksperience kushte te mira pune ish-Blloku, prane pub "Mjelma" Mob.0692097447 - Tirane

Profesioni: Banakier tek Kafeteri Banakier
Kerkon:Banakier me eksperience pune mosha 25-40 vjec Adresa:Rr."Barrikadave", perballe shkolles"Sami Frasheri" Cel.0682067670 - Tirane

Profesioni: Punetor /e
Nje firem kerkon Punetor/e edhe pa eksperience pune. Per te punuar ne sektorin elektro- mekanik mosha 18-33 vjec Tel.352562 Mob.0682068338 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar-Kafe Denis Kamarier
Kerkon:Kamariere Rr. "Siri Kodra" pallat i ri 12-katesh ngjitur me ish- Punishten e Pastave Mob.0692083311 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar-Kafe "Atdheu Im" Banakier
Kerkon:Banakiere me eksperience pune mosha deri 40 vjec Rr.Irfan Tomini", brenda Uzines Enver Mob.0682720583 - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Kerkohet:Shitese per nje dyqan ne Rinas te flase rrjedhshem gjuhen Angleze dhe Italiane, te njohe kompjuterin, te jete e komunikueshme,e shkathet dhe e paraqitshme.Mosha 20-30 vjece Transporti i siguruar. Te interesuarit te paraqesin CV me foto ne redaksine e gazetes Celesi. - Tirane

Profesioni: Punetore per byrektore
Kerkohet:Punetore per byrektore me eksperience pune Mob.0692664298 - Tirane

Profesioni: Marangoze , tek Firma "Leo"
Kerkon:2 Marangoze te kualifikuar mosha deri 40 vjec Mob.0692205809 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar-Kafe Jupiter Kamarier
Kerkojme:Kamarier per turnin e dyte ora 15.00-23.00 Blv."Bajram Curri"Blloku "1 Maji" Mob.0682232792 Tel.271303 - Tirane

Profesioni: Punonjese , tek Firma "Leo"
Kerkon:2 Punonjese me arsim te mesem ose te larte.Per plotesim-kerkim statistika te ndryshme te dije nje gjuhe te huaj te jene te komunikueshme me klientet mosha deri 27 vjec Mob.0692205809 - Tirane

Profesioni: Punetore/e , tek Everest Ie
Kerkon:Puntore /e mosha deri 30 vjec Rr,"Jordan Misja",ish UMB Tel.222699 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Piceri Sev-7en Kamarier
Kerkon:Kmarier turni II Rr."Durresit" Tel.227886 - Tirane

Profesioni: Xhenerik
Kerkohet:Xhenerik me eksperience pune Mob.0692402355 - Tirane

Profesioni: Punetore , tek Piceri Sev7en
Kerkon:Punetore me eksperience pune mosha deri 25 vjec Tel.227886 - Tirane

Profesioni: Marangoz,
Kerkohet:Marangoz per dyer tamburato Mob.0682148164 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier/e Guzhinier
Kerkohet nje kuzhinier/e me eksperience te gjate pune Insituti i Larte Bujqesor Tel.0682342343 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Butik Neancy Shites
Kerkon:Shitese me eksperience(te kete punuar me pare,
shitese)Adresa:Rr.Elbasanit", tek Ura Tel.378810
- Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Bar-Kafe Liand
Kerkon;Pastruese prane Drejtorise se policise, Tirane, tek Ura e Lanes Tel.246869 - Tirane

Profesioni: Punetor specialist duralumini
Kerkohet:Punetor specialist duralumini Rr."Don Bosko" Mob.0682455362 - Tirane

Profesioni: Banakier tek Bar-Kafe Paloma Banakier
Kerkon:Banakier me pervoje pune Rr."Deshmoret e 4 Shkurtit,perballe Taiwan - Tirane

Profesioni: Operatore Ruleti ,
Kerkohet:Operatore Ruleti Rr."Deshmoret e 4 Shkurtit" poshte "Davidoff-it" Mob.0692706249 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar -Kafe Paloma Kamarier
Kerkon:Kamarier(M) me pervoje pune Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit",perballe Taiwan - Tirane

Profesioni: Nje punetore , tek Kopesht privat
Kerkon:nje punetore mosha 20-40 vjec Tel.373274 / 0682365960 - Tirane

Profesioni: Punetore fast-food-i , tek Bar McMariott
Kerkon:Punetore fast-food-i tek Blloku, perballe hotel Grand Mob.0692075091 - Tirane

Profesioni: Avokat , tek Firma Rozafa sh.p.k.
Kerkon te punesoje:Avokat te kete mbaruar Fakultetin Juridik-Tirane te kete eksperience pune 1-2 vjecare (preferohen femra)Tel.0682054417 - Tirane

Profesioni: Banakier , tek Bar-Kafe San Valentino Banakier
Kerkon:Banakier(M)mosha 25-35 vjec me pervoje Rr.e Kavajes,perballe Ambulances Nr.9 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek mobileri " Roal" Shites
Kerkon:Shitese te perkoheshme dhe definitive Transporti i garantuar Tel.048300033 - Tirane

Profesioni: Kamariere Kamarier
Kerkoj:Kamariere sheshi :Avni Rustemi" Mob.0682163404 - Tirane

Profesioni: Menaxher salle , tek Firma Rozafa sh.p.k
Kerkon te punesoje:Menaxher salle te kete aftesi te mira komunikuese dhe drejtuese preferohen nga mosha 30-40 vjec Tel.0682054417 Rr."Luigj Gurakuqi" - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar-Restorant Oski Banakier
Kerkon:Banakiere perballe Arshives se Shtetit ne Unaze Mob.0692103413 / 249296 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Universiteti Marin Barleti
Kerkohen:Pastruese mosha 30-40 vjec te interesuara te paraqiten tek ish-hotel Ballkoni me adrese: Tel.227936 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek qendra Bill Gates Banakier
Kerkon:Banakiere per turn II mosha deri ne 35 vjec Tel.223544 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar-Kafe Alveri Kamarier
Kerkon:Kamariere(F) me eksperience pune Kombinat Mob.0682340452 - Tirane

Profesioni: Punonjese Interneti , tek Qendra Bill Gates
Kerkon:Punonjese interneti te njohe mire kompjuterin per turn I Tel.223544 - Tirane

Profesioni: Punetore specialiste byreku , tek byrektorja prane shkolles Kristal
Kerkon:Punetore specialiste byreku , mosha 30-40 vjec Adresa:Selite, Tirane Tel.321222 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek dyqan me artikuj shtepiake Shites
Kerkon:Shitese me eksperience mosha 35-45 vjec tek Blloku ngjitur me restorant "Berlin" Tel.270233 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier /e, tek restorant Tirana e Re Guzhinier
Kerkon:Kuzhinier /e Rr."Sami Frasheri" perballe Drejtorise se Doganave Mob.0692077200 - Tirane

Profesioni: Punetore lavazhi
Kerkohen:2 Punetore lavazhi me eksperience mosha 18-25 vjec Tel.358963 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e, tek Lokali Isola Kamarier
Kerkon:Kamarier/e turni I Rr."Mine Peza" perballe prokurorise se rrethit , Tirane Tel.258901/0692902488 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek dyqan Profil Shites
Kerkon:nje shitese mosha 19-22 vjec Rr."Myslym Shyri" perballe restorant Bogova Mob.0692716538 - Tirane