• Tirane, - Paketat e Sigurimit Ligjor

Zenas Albania është projektuar për t’u gjendur sa më pranë Bizneseve me paketat e saj të sigurimit ligjor, duke i’u përshtatur në mënyrë të arsyeshme çdo nevoje e kërkese juridike të një kompanie.

Më poshtë do të gjeni 4 llojet kryesore të paketave të sigurimit ligjor:

First aid është paketa fillestare për plotësimin e nevojave minimale të kompanive. Ajo mundëson shërbime të tilla si: Analizim i përgjithshëm ligjor i të gjithë kontratave aktuale që disponon shoqëria me klientë, furnitorë, kontrata pune me stafin si dhe krijimi i database të kontratave, përgatitja e dosjeve personale të stafit, update i tyre, krijimi i regjistrit të riskut ligjor për shoqërinë dhe përgatitje e Draft- Kontratave.

Basic, përfshin shërbimet bazë, të mjaftueshme për një biznes në ngritje. Përveç shërbimeve të paketes “First Aid”, Basic ofron dhe Shërbime punësimi si rekrutim, trajnim, matje performance, strategji motivimi, etj., si dhe përgatitje të çdo akti ligjor të kërkuar.

Advanced është paketa më e mirëkombinuar mes një shërbimi më gjithëpëfshirës dhe një çmimi të arsyeshëm. Ndryshe nga dy paketat e para, Advanced ofron për klientët tanë edhe shërbime shtesë si Konsulencë të vazhdueshme ligjore sipas ditëve të caktuara në kontratën e shërbimit. (zakonisht nga e Hëna në të Premtë) si dhe krijimin e regjistrit të riskut ligjor për shoqërinë.

Full Legal Insurance, është paketa perfekte për çdo biznes që kërkon të mbulohet tërësisht nga ana ligjore. Pa qenë e nevojshme të punësoni një Jurist, Zenas Albania me një staf të kualifikuar punonjësish, do të plotësojë në kohën më të minimizuar të gjitha nevojat tuaja. Paketa e plotë e sigurimit, përpos të gjitha shërbimeve të sipërcituara, do t’ju mundësojë edhe shërbimet shtesë si: përfaqësimi në çdo mbledhje me klientë, aksionerë e ortakë te nivelit Associate ose Partner, sa herë të jetë e kërkuar, përfaqësim në gjykatë kur është e nevojshme dhe negocim i kontratave dhe problemeve ligjore sa herë të shfaqet e nevojshme.

Për paktën e çdo lloji, të gjitha shërbimet e mësipërme ofrohen nga minimalisht një Senior Partner, një Associate dhe nje Junior Associate. Gjithashtu ju vejme në dijeni paraprakisht se asnjë nga paketat nuk përfshin konsulencë të natyrës financiare.

Për çdo detaj dhe paqartësi mos ngurroni të na kontaktoni në një nga opsionet tona të kontaktit, të afishuara në faqën tonë.

Zenas Albania, juristi juaj!

Kontakte



info@zenasal.com







+355677433824
 


Contact WhatsApp
Back
Top