PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Biciklete profesionale ciklizmi marka Crescent Nano, Viti 2017, 250 EuroKristi Rapi
03.12.2022, 08:52
Ngjyra.....: portokalli

Bicikleta eshte profesionale ciklizmi marka Crescent Nano, piruni para - karbon, trupi alumin.
Ndrrimi i marsheve dhe pjata zinxhirit jane - Shimano SORA
Timon profesional dhe pedalet profesionale - SPECTRA
Cmimi eshte i diskutueshem

Cel. : +355693971639