PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Aparat Canon 5d mark ii go pro 1.500 Eurorender
08.11.2022, 08:52
Aparat Canon 5d mark ii . Canon lense 24-105 macro + stabilizer. CF card 64gb(+ 2 karta CF 2gb dhe 4gb) battery grip canon. 2 bateri canon. karikues baterish. stativ Cullman.
Cante per 2 aparate + 3/4 lente lowepro. Go pro hero 3 me car mount , chest mount, go pro stick. telekomande gopro. vida dhe kapese te ndryshme per gopro. card reader per cdo karte

Cel. : +355699556619