PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Shitet Home Cinema, model Sony 10.000 LekePronari 1
29.09.2022, 18:26
Shitet Home Cinema, modeli SONY ne gjendje shume te mire.
Shndėrroni dhomėn tuaj tė ndenjes nė njė teatėr nė shtėpi pėrmes projeksionit tė gatshėm dhe gjithėpėrfshirės!

Me cmim okazion 10,000 leke

Kontaktoni:

Whatsapp 0683373124

Cel. : 0683373124