PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje Shitet skuter elektrik 165 Euro



Albanmimi
19.09.2022, 18:13
Shitet skuter elektrik ne gjendje shume te mire dhe garanci Shpejtesia maksimum 25 km Autonomi 30 km
Arsyja e shitjes eshte se kam ndrysh banese dhe kam shume malore.
Ju lutem vetem persona qe jane vertet te interesuar te me kontaktojne ne WhatsApp 0685264039

Cel. : 0685264039