PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shitet Impulse Sealer 5.000 LekeDritani010
25.09.2022, 19:39
Shitet Impulse Sealer
Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
Cmimi: 50mij Lek
Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp