PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Citybike Shimano 26-ēe 18.000 LekeAnisa A
01.09.2022, 10:54
Ngjyra.....: portokalli

Shitet biēikletė Shimano, 26-ēe pėr femra, e lehtė nė pėrdorim, 5 marsha, ēdo gjė e investuar dhe e mbajtur me kujdes fiksues. Nuk ka nevojė pėr asnjė shpenzim dhe asnjė shėrbim. Biēikleta Shitet pėr arsye mospėrdorimi dhe arsye emigrimi.

Cel. : +355677044444