PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karroce per femije 180 mije leke te vjetraTaulant Gjozi
22.09.2022, 22:41
Karroce per femije 3 n 1
Karroca e markes Hauck Apollo 4,Gjermane.
Perfshihen karroca,portbebe,soxholino,canta
Karroca ka dhe kosh per pazar dhe sistem frenimi.E perdorur vetem nga nje femije
Bashke me karrocen jepet dhurat kanguri i paperdorur fare.
Vendodhja Ali dem.Tirane

Cel. : +355673566348