PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, shes krevat femijesh,karroce femijesh 25.000 Lekeerleta.
22.08.2022, 07:52
Pershendetje,
krevat bebeje plus jastek dhe jorgan bebeje kostoja 10.000 mije leke te reja ne kushte te mira
karroce femijesh 15.000 mije leke te reja e paperperdorur ne kushte shume te mira
total shuma 25.000 mije leke te reja

dhurate tavolina e ngrenies per femi dhe gireloja
Numri i kontaktit +355672541065
Faleminderit.


Cel. : 355672541065