PDA

Trego pamjen e plotė tė : Laptop Lg x note modeli S550 ne shitje 200 Euroilir kodhima
13.07.2022, 01:01
Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe shitet per arsye mosperdorimi. (cmimi i padiskutueshem)
Parametrat
Corr i5
8 ram
Hardisk ssd 256

Cel. : 0695791149