PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete burrash Mountainbike 10.000 LekeEriol.
19.07.2022, 09:52
Ngjyra.....: e zeze

Shiten 2 Bicikleta
Nje per meshkuj dhe njė pėr femra
Cmimi 10000 lek te dyja
Arsyeja qe shiten eshte mospėrdorimi.
Vendndodhja Tirane , Selite
Nr tel. 0684105000