PDA

Trego pamjen e plotŰ tŰ : Tirane, shes biciklete Citybike LEOPARD 24.500 LekeALKS1
27.06.2022, 12:00
<span style="font-family: tahoma"><font color="#212529">📢Shitet!!!!<br>
</font><br>
<font color="#212529">Biciklete city zvicerane &gt; LEOPARD </font></span><font color="#212529"><span style="font-family: tahoma">🇨🇭👌✨</span></font><span style="font-family: tahoma"><font color="#212529"><br>
</font><font color="#212529">#Trupi Alumini 28 ✨ </font><br>
<font color="#212529">#Me amortizator para me regjister</font><br>
<font color="#212529">#Dinamo Shimano ne bucele </font><br>
<font color="#212529">#Ndišim funksional para dhe pas</font><br>
<font color="#212529">#Pedale alumini origjinale</font><br>
<font color="#212529"># Krahet e pedaleve marka SHIMANO</font><br>
<font color="#212529"># Shpejtesite 3x 8 Shimano</font><br>
<font color="#212529"># Pjata SHimano</font><br>
<font color="#212529">#Kampanjoli Shimano DEORE</font><br>
<font color="#212529">.#Timon City</font><br>
<font color="#212529">#Shala me amortizim .</font><br>
<font color="#212529">#Parafango</font><br>
<font color="#212529"># Zgara alumin</font><br>
<br>
<font color="#212529">🚲 Bicikleta dhe pjeset ne gjendje perfekte🌟</font><br>
<font color="#212529">Pjeset jane origjinale ,si ka ardhur .</font><br>
<font color="#212529">te reja ,pa defekte !👌✨</font><br>
<font color="#212529">👌👌E lehte ne ecje.👍</font><br>
<br>
<font color="#212529">🎯Per me teper 🛒</font><br>
<font color="#212529">📞 KONTAKTONI! 📞🎯</font><br>
<br>
Cel. : 0672013318</span>