PDA

Trego pamjen e plotŽ tŽ : Tirane, shes Krevat per femije 8.000 LekeLovely
30.04.2022, 22:16
Krevat per femije dhe dysheku i perfshire!ne gjendje shume te mire!pak i perdorur!Ámimi 8000 leke!

Cel. : 0698817195