PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Citybike Totem 15.000 LekeINA FERHATI
06.04.2022, 22:00
Ngjyra.....: e bardhe

Shitet biciklete TOTEM 24 Citybike.

Ngjyre e bardhe.
Me 5 marshe.
Me dopio kosh, njeri prej te cileve i levizehem prej kashte.
Shume e lehte, komode dhe simpatike ;)

Perdorur vetem 1 vit nga blerja.

Cel. : 069 7000 714