PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Scooter Yamaha X-MAX Viti 2014, 4.399 EuroMiiri
14.09.2022, 23:23
Ngjyra.....: e bardhe
KM..........: 14.500

🇨🇭 Shitet X-MAX 400 VITI 2014
🇨🇭 KM 14.500. DOGANE E PAGUAR GATI PER TARGIM+GOMA REZERVE.SUPER SUPER MOTOR I SAPO ARDHUR NGA ZVICERA.NA NDIQNI NE INSTAGRAM📲📲@motorraluxswiss @motorraluxswiss.
Jemi te paret ne cilesi dhe korrektesi.Na kontaktoni🇦🇱

Cel. : 0041765489256