• Tirane, ofroj vend pune PËRFAQËSUES MJEKËSOR


KONKURS PËR PUNË
POZITA: PËRFAQËSUES MJEKËSOR
Përshkrimi i punës:
Përfaqësuesit mjekësor janë përsonel kyc për të vën kontaktet me përshkruesit e mundshëm, këshillëdhënësit dhe farmacistët. Ata janë përgjegjës për arritjen e niveleve te kënaqëshme të shitjes në një territor të caktuar për produktet dhe implementimin e strategjisë promovuese në nivel të konsumatorëve të specifikuar nga Menaxhmenti i shitjes dhe marketingut. Ata i raportojnë Menagjerit te Distriktit apo atij rajonal.

Kushtet:
  • Përgaditje univerzitare në Farmaci, Mjeksi ose Stomatologji
  • Përvoja në këtë lëmi është përparësi por nuk është esenciale
  • Njohuria e gjuhëve të huaja është përparësi
  • Njohuri për punë të pavarur në kompjuter
  • Leje të vozitjes valide dhe dosje të pastër
Detyrat kryesore:
  • Është përgjegjës për ofrimin e të dhënave shkencore te mjekët, farmacistët dhe punëtorët tjerë shëndetsorë për produktet e kompanisë që përfaqëson në një territor të caktuar
  • Kujdeset për vazhdimësin e bashkëpunimit dhe zhvillon ato edhe më shumë me klientët potencial
  • Përcjell segmentimin dhe rregullat e targetimit për klasifikimin e klientëve në kategoritë përkatëse dhe adapton orarin e vizitave sipas nevojës.
  • Merr pjesë në organizimin e seminareve dhe programeve edukative
Profili i Kandidatit:
  • Aftësi organizative të orientuara kah rezultatet
  • Komunikim të shkëlqyer dhe aftësi shitjeje
  • Aftësi dhe gatishmëri për t’iu përshtatur rrethanave të caktuara dhe të veproj në mënyrë të pavarur
  • Dhe për të punuar në një ekipë profesionale
  • Me shpirt ekipor dhe standarde të larta etike
Nëse besoni se ju jeni person i duhur për këtë pozitë, ju lutemi ta dërgoni aplikacionin dhe CV-në tuaj më një foto të bërë së fundmi deri më datën 21 Shtator në email adresën: [FONT=Times New Roman][COLOR=#0000ff]armendjashari@yahoo.com[/COLOR][/FONT]
Me titull: Përfaqësues Mjekësor
 


Apply
Back
Top