PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Kėnd Divan 300 EuroAlis.
29.03.2022, 13:28
Kend i markes Simpo (pa asnje demtim)
Permasat: 2.90 me 1.90
Materiali i kraheve te kendit eshte lekure 100% dhe copa e kellefeve eshte e pajisur me
zinxhire qe mund te hiqen e lahen lehtesisht.
Materiali i kllefeve me lule eshte shume cilesor i bere me porosi dhe poshte ka nje tjeter veshje te dyte me ngjyre kafe qe jep mundesine e kombinimit ne cdo ambjent.
Shitet okazion 300 euro.

Cel. : +355674884804