PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje dentare unit dentar 50.000 Lekeardino
02.04.2022, 21:10
Prodhim Amerikan,Tipi ADEC Pack1,220 volt
Aparati eshte i perdorur,plotesisht funksional,shume praktik dhe kompakt,i levizeshem ( me rrota ),transportohet kudo,mund te sherbej si kabinet i dyte ne qytet apo fshat,mjafton te futet ne prize ( nuk ka problem instalimi .

Eshte i kompletuar me instrumentat High speed turbine, low speed ( mikromotor + pjesamen ), pistolete uji,aspirator peshtyme.
Ka nje rezervuar uji ( Shishe me presion ) per furnizimin me uj turbinen dhe pistoleten.
Ka nje rezervuar tjeter ( shishe ) per grumbullimin e peshtymes se aspiruar .
Ne bazamentin e unitit ( e mbuluar ) ka nje kompresor supersilencioz.

Per 3 kontaktuesit e pare ofroj falas nje poltron dentar ( i perdorua ) elektrik dhe hidraulik per ulje,ngritje dhe shtrirje .

Mund te kontaktoni ne cel.: 0695345805 TIRANE


Cel. : 0695345805