PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Laptop Dell 150A&A Computers
20.03.2022, 07:52
Kompjutera tė kompletuar duke filluar 60€, Laptop duke filluar 125€,
Aksesorė tė Elektronikės & Kancelari.
Cilėsi dhe ēmime konkuruese.
Jeni tė mirėpritur!

Adresa: Bulevardi “Bajram Curri”, 100m nga pallati me shigjeta.
Cel/WhatsApp 0676740931