PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, Shitet kabineti dentar i konpletua 1900 Euro (Aleksander Goga)Spitali Vila Alba
01.03.2022, 17:43
Zona/Rruga : Aleksander Goga

OKAZION!!!Shitet kabineti dentar i kompletuar!!!
Nė ēmim pėrfshihen:
Poltroni
monitor- kamera intraorale
karrige mjeku
karrel
Autoklavė
Kompresor
Aspirator
Banak pune
Poltroni ne gjendje pune!! Shitet per shkak rinovimi te klinikes.
Cmimi 1900€ (i negociueshem)
Transporti nga ana e bleresit
Per cdo pyetje apo paqartesi mund te na shkruani ne whatsapp ne nr e meposhtem dhe ju telefonojme :
0696941973