PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Mbulese krevati dopio (fringo e re) 4.000 LekeOla123456789
17.02.2022, 12:34
Shitet mbulese krevati dopio, shume e bukur, ngjyrat e nderthurura pana dhe blu/gri.
Nuk eshte perdorur kurre (e harruar diku ne sirtare) sepse kemi perdorur nje tjeter me te erret per t'u ruajtur nga njollat dhe demtimi nga femijet e vegjel. Per kete arsye shitet, sepse mendojme se nuk do ta perdorim edhe per shume vite te tjera.
Eshte blere e shtrenjte ne nje dyqan italian.

Cel. : 0682061628