PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, oferte Laptop Dell, HP, Lenova 150 EuroA&AComputers
19.02.2022, 07:52
Laptopet dhe kompjuterat te markave Dell, Lenova, HP, Fujitsu, Acer, jane ne gjendje perfekte. Jepen me garanci 1 vit
Cmimet varijone nga 50 deri ne 500

Te interesuarit te na shkruajne ne WhatsApp 0676740931
Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Cel. : 0676740931