PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karrige tavolinaRexhepirubin
08.02.2022, 13:27
Shes karrige italiane te reja. Super CLASS!!! Karrige prej druri te ahut, shume te forta, cilesore , te bukura dhe elegante. Jane prodhim artizanal. Thjesht te jashtezakonshme!!!!!.
Po ashtu dhe tavolina druri ahu te ndryshme.

Cel. : 0686339931