PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Shitet Krevat dhe Pajisje per Bebe 0-5vjec Te Perdorura shume pakGeart Shehu
26.04.2022, 11:29
Shiten pajisjet per bebe 0-5 vjec te perdorura ne gjendje shume te mire:


- Krevat per Bebe 120x60cm Lorelli (ne gjendje te mire), me dy nivele. niveli pare per beben 0-6muaj dhe niveli dyte per femijen 6-muaj deri ne 4 ose 5 vjec, i pajisur me mbrojteset anash krevatit. Krevati eshte tip portative, qe mund te palosen nese duhet t'a marresh me vete per udhetim.
- Dyshek 120x60x17cm mjaft cilesor, (jo portativ).
Ēmimi i krevatit bashke me dyshekun eshte (cmimi 8.000lek), po t'i bleni te rrinj ne dyqan do ju kushtoje me shume se 23.000lek.

- Mbajtese femije ne gjoks dhe mes (Kangur/Marsupio) i markes Prenatal, 3 ne 1 per te mbajtur femijen qe ne moshe 4 muajsh deri ne moshe 3 vjec.
Kanguri eshte i ri i paperdorur (i ri ne qese, ne kuti) (cmimi 6.000 lek) (e re ne dyqan do ju kushtoje me shume se 11.000lek)

- Karrike ushqimi Peg-Perego
Super cilesore, me bazament te qendrueshem, me opcion ulje-ngritje te karriges bebes dhe me levizje para-brapa kur femija do te duhet te ha ose kur do te qetesohet ose dremise. Tavolina me levizje para mbrapa dhe me shkeputje per larje te lehte, dhe me shtrese extra, qe shkeputet per te bere te lehte larjen kur nuk do te shkepusesh gjithe tavolinen.
(Cmimi 9.500 lek) (e re ne dyqan do ju kushtoje me shume se 25.000 lek)


Cel. : 0682097486