PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes pajisje Network Adapter USB per lidhjen me internet WI-FI 990 Lekeseni el
15.02.2022, 18:59
Adapter USB per lidhjen me internet WI-FI

CMIMI : 1000 LEKE
Transporti :200 Leke

- Modeli RT5370 me shpejtesi 150Mb dhe sinjal te forte deri ne 100 metra rreze.

- Mund ta vendosni ne laptop ose kompjuter dhe te merni internet.

- Eshte mjaft e lehte per te siguruar wirelesin tuaj

- Frekuenca:2.4-2.4835GHz.Ad-Hoc me fuqi transmetimi 15dBm (Max)

- Vete-Instalohet pa vendosur diskun e driverave

- Ideal per te naviguar ne internet , per te shperndare file , per te luajtur lojra dhe per te pare video
6 here me i shpejte se wireless G

Harxhon shume pak energji

Eshte ne perputhje me standartet 802.11N

Shume e lehte per t'u instaluar dhe per te krijuar lidhje

Vizitoni faqen tone ne instagram : https://www.instagram.com/rsstore_al/


Cel. : 0699199110